Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elvinnétek orvoshoz?

Elvinnétek orvoshoz?

Figyelt kérdés

1 éves kislányomnak éjszaka levonás után 38,4 volt a láza,de még este semmi baja, sőt most reggel sincs semmi.Jó a kedve és az étvágya is.

Azért vagyok bizonytalan, h vigyem e orvoshoz, mert félek ott több mindent szed össze mint valójában amilyen beteg.


2011. febr. 8. 08:04
 1/8 anonim ***** válasza:
az én lányomnak is volt hogy csak láza volt,ennyi mint a tiednek,én elvittem orvoshoz,de nem találtak semmit,azt mondta a foga miatt,akkor már kicsit látszódott is neki.de akkor nem volt ez a borzalmas járvány,és igazad van ha tényleg nem beteg akkor a váróba most biztos az lesz.én azt tanácsolom hívd fel az orvost mondd el mi van és megfogja mondani mit csinálj,vagy időpontot hogy ne kelljen órákat várnotok a sok beteg gyerek mellett.
2011. febr. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs láza és semmi baja akkor várnék,de ha ma popsiban 38 fölé megy akkor elvinném. föleg ha nátha nem párosodik mellé.
2011. febr. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2011. febr. 8. 08:08
 4/8 anonim ***** válasza:

Én elvinném, mert általában estére/éjszakára lázasodnak be. Az én dokim szerint max hőemelkedés lehet fogzástól, a láznak mindig valami más áll a hátterében. Nálunk is volt ilyen, elvittem másnap és torokgyulladása volt, miközben mosolygott és evett rendesen. Antibiotikumot kaptunk.

Ha félsz sok gyerek közelébe vinni, akkor esetleg várd meg a mai estét, hátha tényleg nem lesz lázas újra.

2011. febr. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kérj időpontot a holnapi rendelésre, és akkor csak minimálisan kell várakoznod. Esetleg, ha nem lesz lázas megint, le is tudod mondani.
2011. febr. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%
Várnék 1-2 napo, ha megint bl belázasodik elvinném, amúgy nem.
2011. febr. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyik éjjel két éves kisfiam is belázasodott, nyugtalan volt. 4 óránként kúpott kapott, reggel pedig vidáman ébredt. Azóta sincs semmi gond, csak picit folyik az orra.

Én nem vittem orvoshoz, mert nálunk tegnap teltház volt a rendelőben, mikor a férjem ment a nagylánnyal igazolásért...

Szerintem figyeld, vagy hívd fel a védőnőd, ha bizonytalan vagy.

2011. febr. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Elvittem mégis orvoshoz, így vagyok nyugodt.

Szerencsére semmit nem talált nála.

2011. febr. 8. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!