Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kamaszok, ti hogyan viszonyult...

Kamaszok, ti hogyan viszonyultok a kistesótok pelenkázásához? Undorodtok tőle, vagy megtűritek?

Figyelt kérdés

2015. jan. 11. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
17 voltam mikor tesóm született,de nem undorodtam tőle. Szivesen cseréltem a pelust,hisz nekemis lesz egyszer gyerekem,és őt is rendezni kellesz:) Legalább megtanultam ezt is.:)
2015. jan. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
12 és 15 éves voltam, amikor megszülettek az öcséim, nem undorodtam a pelenkázástól, csináltam is :) Szerintem jó, ha a nagyobb testvér bele tud tanulni a csecsemőgondozásba, így nem éri majd teljesen felkészületlenül a sajátjánál ;)
2015. jan. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Bar nekem nincs teso, kb 13 voltam, amikor megszuletett unokatesom. Sokat pelenkaztam, jatszottam vele stb. A mai napig nem zavarna, ha pelenkaznom kellene:)


Persze nem art oda figyelni, mert ha nem jol csinalja a pelenkazast valaki, konnyen mellefolyik a kaki

2015. jan. 12. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
8 éves voltam, tehát nem kamasz még, amikor született a Húgom, 2,5 évig volt pelusos, és sokszor pelenkáztam is. Amikor már nagyobb volt, kisdolgoknál rámbizta anyu, a nagyobb eseteket ő látta el :D Sosem undorodtam tőle.
2015. jan. 12. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is 8 voltam, mikor az öcsém született, ennek már 20 éve:)

Pelenkáztam, altattam, etettem, nagyon szerettem gondozni. Ma napig egy picit az anyukája is vagyok, imádjuk egymást.

Most a saját kisfiamnál nagy hasznát veszem, hogy akkor segítettem.

2015. jan. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!