Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, ha láttok valahol...

Kamaszok, ha láttok valahol egy erősen önbizalomhiányos, határozatlan fiút, hogy viszonyultok hozzá?

Figyelt kérdés
Hogy érzitek magatokat egy ilyen ember társaságában?
2014. dec. 4. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Nos, szerintem nem pont a hozzám hasonlóakra gondoltál, de azért írok magamról kicsit. Én a barátaimmal nem vagyok határozatlan, ilyen téren nincs baj, a lányokkal már nem megy ilyen könnyen a dolog. Nagyon jó tanuló vagyok, egy elit gimibe járok, de nagyon félek a dolgozatoktól, akkor is ha nagyon sokat tanultam rá, illetve nagyon rosszul viselem a versenyhelyzeteket. Remélem segítettem.
2014. dec. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én odamennék hozzá, köszönnék és megpróbálnék vele beszélgetni, de ha azt látom rajta, hogy nem nagyon akar válaszolni elmennék.

13l

2014. dec. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát, én is ilyesmi vagyok... Bár én nem fogom önbizalomhiányra a dolgot, szimplán gyakorlatlanság (balfszság:D) szerintem. Hogy őszinte legyek, én simán dumálok csajokkal, főleg, ha nem tetszenek... De ha valaki tetszik, szeretnék tőle valamit... Legcikibb beszélgetések. Sajnos nem jött össze soha semmi, ámde az összes csajjal akivel valaha össze akartam jönni jó barátok lettünk, mert miután átlépjük a jópofizós ismerkedést, megkedvelik a személyiségem, a baj csak az... Hogy egy határozatlan srác nem fog becsajozni, mert a lány nem érzi a közeledését.:D


Én ilyen srácok társaságában próbálok úgy viselkedni, hogy tudom milyen parázni...:D Ne féljen, haverkodok vele.:)

2014. dec. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
19 évesen nem tudom hogy kamasznak számítok-e, de én valószínűleg jó kedvre deríteném.
2014. dec. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Próbálok neki segíteni, hogy ne álljon magához ilyen negatívan!

15/L

2014. dec. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!