Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, Kismamák! Ti hogyan...

Anyukák, Kismamák! Ti hogyan viszonyultok más gyerekekhez/milyen a kapcsolatotok az ismerős gyerekekkel?

Figyelt kérdés
2012. jún. 18. 14:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Én bírom az ismerősök gyerekeit, gyerkőcöm is szereti ha társaságban van. Kivéve egy fiút, aki hisztis, erőszakos, irigy és nem is marad senki a közelében a játszótéren. Na őt elkerüljük.
2012. jún. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
74%
Nem szeretem őket. Elviselem, de nem szeretem. A sajátjaimat imádom, idegenekét viszont nem tudom.
2012. jún. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
57%
Nem igazán szeretem más gyerekét, van egy kettő akit kedvelek, tetszik a szememnek, és a viselkedése is valahogy úgy tetszik nekem, de én nem tudok olyan lenni hogy imádok minden gyereket csak azért mert gyerek. Barátnőm ilyen, de még jó is, mert óvodapedagógus. (nekem 3 van, őket természetesen imádom):
2012. jún. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
62%

Nem leszek népszerű, de más gyerekét nem szeretem, sőt.... idegesítenek.

Az enyémek az életem értelmei, megőrülnék már nélkülük, de másé a közelembe sem jöjjön, ha nem muszáj.

2012. jún. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
66%
Ketteske vagyok: örülök, hogy nem vagyok egyedül ezzel az érzéssel. Szégyelltem, hogy nem rajongok más gyerekéért.
2012. jún. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azokat a gyerekeket nem szeretem, amilyen a kersztfiam is, aki rételepszik a gyerekemre, irigy vele, irányítja, mindent elvesz tőle és hazudik (!!!!!!) ha valami rosszat csinál rá akarja fogni az én kisfiamra, aki meg hagyja magát . két éves a drágám!!! Na az ilyen gyerekektől fel áll a hátamon a szőr!!!!!!!!!!!

Nekem is az életemet jeleni a kisfiam és a kislányom, de az ilyen gyerekektől kiráz a hideg!!!! Mivel rokon - ráadásul sűrűn is találkozunk velük . még ezt senkinek nem tudtam elmondani, most olyan jól esik kibeszélni!!!!!!

2012. jún. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
66%
a 3as vagyok, ketteske látod meg is kaptuk a lepontozást egyből:))) pedig szerintem sokkal többen vannak így mint ahányan bevallják, hogy miért is szeretnék más gyerekét...
2012. jún. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtatok! Megnyugodtam, hogy nem vagyok egyedül. Én sem nagyon bírom elviselni más gyerekeit,sajnos van, akinek a látványától ideges leszek. Régen is ilyen voltam, és azt hittem, ha majd nekem is lesz babám más lesz, de nem lett. A kicsimet természetesen nagyon-nagyon szeretem, Ő nem idegesít. És családban, ill. baráti körben is van még egy pár kicsi akik nagyon jó fejek, és akiket sikerült a szívembe zárnom.
2012. jún. 18. 15:16
 9/21 anonim ***** válasza:
81%

A sajátos hisztieit, dolgait megszoktam, de ha mondjuk átjön barátnőm a fiával, pont akkor eszünk, megkérdem a kisfiút is, kér-e. Erre mondja igen. Na kiszedtem neki is, erre neki nem tetszik a tányér, a lányom pohara kell, nem ízlik neki az ètel mást kér, végül az sem kell....

Na meg mindig az kell ami a lányomnál van. Valami nem

Úgy van hisztizik. Ezek nekem nem tetszenek, de elviselem.

Az én gyerekemnek is megvannak a hátrányai, mert nem nagyon beszél még, vagyis nem mindent és tisztán, nem szobatiszta 3 éves korára, ő is szokott hisztizni, de nemmúgy, és nem olyanokért amiért barátnők fiai, és nekem az én lányom úgy jó ahogy van, vagyis inkább az ő dolgait megszoktam, nekem nem tűnnek fel, és ez által kicsit bosszantó más gyereke, ezáltal nem szimpatikusak a dolgai, nem szeretem annyira.

De elviselem, mert jó a társaság, van kivel beszélgetni, elmenni erre arra.

2012. jún. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
60%

Fura,de epp minap akartam feltenni ezt a kerdest :)

Hat en ugy vagyok vele,hogy mig nem volt sajatom,addig minden babat megbamultam,mindre ramosolyogtam,annyira szerettem oket,viszont ez most teljesen megvaltozott.Van egy 20 honapos fiam,aki a mindenem,de a mase mar egyaltalan nem erdekel...kozombosek szamomra,sot egy-egy meg idegesito is!

2012. jún. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!