Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babája is esett mikor...

Más babája is esett mikor elkezdett felállni?

Figyelt kérdés

Nem tudom mennyire normàlis, de àllandòan a sarkàban kel, lennem mert mindenen megpróbàl felàllni, függöny, szekrèny neki mindegy. Nagy szàzalàkban sikerül is de van hkgy annyira örül ennek hogy elenged mindent csapkod ès sikongat, vagy ha megszerez valamit azt kèt kèzzel szemlèli ès így nem kapaszkodik ès puff....

Egyèbkènt sem stabill...mèg kicsi nem is èrtem honnan jött ez neki ilyen hamar...

Egyàlltalàn minden puffnàl vinnem kelelne orvoshoz?

Van valami megoldàs?

Volt valaki mèg így? Màr hulla vagyok....


2015. jan. 12. 10:48
 1/6 Kései Sirató ***** válasza:
Igen, minden gyerek sokat esik-kel és ez a normális ebben az életszakaszban. Rugalmasak még a csontjai, nem kell orvoshoz vinni.
2015. jan. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
De még mennyit és mekkorákat. Ne legyél a sarkában, meg kell tanulnia esni is, és azt is, hogy figyelni kell, hogy ne essen el. Mi nem vittük soha orvoshoz. Az orvosnál is volt, hogy bemutatta esesi tudományát.
2015. jan. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell orvoshoz vinni egy egyszerű esésnél. Nekem is sokat esett a 3 gyerek. Ez természetes, hogy még esnek, bizonytalanok.
2015. jan. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%

Hasznos dolog a járóka, abban nem üti meg annyira magát. Az enyém sokszor ordított, hogy betettem a bababörtönbe, de ameddig nem tanult meg tisztességesen kapaszkodni és seggre ülni állásból (pár hét) addig nem volt kegyelem, ott kellett játszania, álldogálni engem figyelni stb. ha más dolgom is volt. Megszokta amúgy, nem is egész nap volt belekényszerítve, de idekint akkorákat esett, mint a krumpliszsák, fejjel hátra és akkor fejeztük be időlegesen a szabadonengedést.


Ha sír az esés után, nem ájul el, vagy szakad be a buksija, vagy hány, akkor nem kell dokihoz vinni.

2015. jan. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Huuuu... de még milyen sokat esnek... Miután a kisfiam megtanult felállni kész káosz volt az életünk. Először is mindent legalább derék magasságig el kellett rakni mert előszeretettel pakolt. 1-2 hónap múlva elgondolkoztam, hogy vajon hogy maradnak így életben, hogy ennyit esnek...

Na amikor a kisfiam megtanult járni egyedül akkor fokozódott a balesetek száma, járva már nagyobbat tudnak esni, voltunk is 1x ügyeleten, meg egy párszor lehorzsolta már az arcát. Most 21 hónapos, nagyon ritkán esik el hálisten...

2015. jan. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm,


Èn meg azon imàdkoztam eddig hogy tanuljon meg jàrni azt hittem akor jobb lesz...

Totàl kifàraszt

Az a baj hogy a gyògytornàsz akj ellenőrizni jàrnazt mondta ne zàrjuk be kell a mozgàsànak a nagy tèr mert hiàba kúszott màszott mèg erősödnie kell mert ha a korrigàlt koràt nèzzük mèg èppen csak 6hónapos. SZerinte a felàllàst is vissza kellene fogni de nem tudom egyszerűen semmi nem èrdekli csak ez...

2015. jan. 12. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!