Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 19 honapos babám vasárnap...

19 honapos babám vasárnap este elesett. Mit csinâljak?

Figyelt kérdés
picit meghuzodhatott a làba mert kicsit biceg. Ma elvittem a dokihoz de kb 20 an voltak előttem így nem jutottam be. Holnap megint megyek akkor màr idopontra tanàcsadàsra. Nincs rajta duzzanat nyomkodàsra sem fàjlalja. Szalad ugrál dobbantgat a làbàval.ha valami komoly lenne biztos nem tudna rààllni vagy sírna. Nyugtassatok meg .van valami krém amivel holnapig kenhetném vagy borogatás? Jàrt igy valaki. Segitsetek.koszonom
2015. jan. 12. 11:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Én nem nagyon kenegetném semmivel.

De nálatok nem addig rendel a doki, amíg van páciens?

2015. jan. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
10-12 ig rendel..nyilván ott marad ha van még beteg nem tudom nem voltam még soha betegrendelesen szerencsére. De fél12 kor még tömve volt totàl fertőző köhögő betegekkel így nem is akartam közöttük vàrakozni. Plusz délben alszik a fiam nem is bírta volna ki. (5kor kelt). Igy holnap megyek egészséges tanácsadás ra. Na de ez mellékes. Szóval te nem kennéd semmivel...
2015. jan. 12. 12:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem kenném, mert férjem sportolt elég sokat, és rengeteg krémre mondták, hogy csak vékonyan, csak kevés ideig, így félteném a gyereket. De borogatnám, ha engedi persze. Azért ez nem semmi, hogy egy gyerekorvos két órát rendel egy nap. (Gondolom nem jókedvéből, hanem ennyire kap támogatást, több körzete van stb, csak durva, hogy ilyen problémára is időpontot kell kérni, különben órákat kell várni.)Első voltam
2015. jan. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos igen ennyit rendel ésmindig nagyon sokan vannak. De szerencsére nem voltunk még betegek. A védőnőt hivtam ő azt mondta vigyem be a sebészetre és nézzék meg ott. Meg is tudják röntgenezni. Egyébként ő is mondta a borogatàst. De majd ha felkelt elviszem a sebészetre és meglàtjuk. Köszi a válaszod.
2015. jan. 12. 13:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk vérvétel és orvos is csak addig van, ameddig sorszám és / vagy a rendelési idő. Vérvételre szinte lehetetlen bejutni, az ember jobban jár ha magánba megy, ott legalább időpont van.
2015. jan. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Elvittem a sebészetre megnézetni azt mondták semmi baja.hagyjam ugy ahogy van .majd helyrejön.vàrjuk még pàr napot ha nem javulna akkor vigyem vissza ésakkor megröntgenezik de nem nagyon szeretné mert az sok sugárzás egy ekkora babànak.
2015. jan. 13. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!