Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek hogyan vált be az...

Kinek hogyan vált be az Immunotrofina? Mennyi idő után hat?

Figyelt kérdés

18 hónapos lányomnak szeretném adni, mert egyik betegségből megyünk a másikba. Érdekelnének a tapasztalatok!

Köszönöm a válaszokat!



#Immunotrofina #mennyi idő után hat
2015. jan. 12. 13:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekünk addig jó volt, amíg nem járt a fiam közösségbe. Mióta csanába jár, nem sokat ér. Most Forever kids vitamint kap illetve Béres cseppet c-vitaminnal. Talán ez jó lesz.
2015. jan. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem használt.........2 kúrát csináltunk végig. Pénzkidobás volt. Nekünk a béres csepp vált be. Nem tudom ilyen kicsinek lehet e adni.
2015. jan. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Én úgy tudom, lehet, legalábbis egy ismerősöm kislánya is ekkora és nekik az orvos ajánlotta a Béres cseppet. Rá van írva a dobozra a súly szerinti adagolás.
2015. jan. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mi használtuk a Béres cseppet c vitaminnal, plusz vitacolan... November óta betegeskedünk 2 hét kihagyással... Most jöttünk az orvostól elvileg minden rendben, de mióta eljöttünk megint hapcizott vagy 10et, meg az orrán se kap normálisan levegőt... Kicsit kivagyok már lelkileg.
2015. jan. 12. 13:56
 5/6 anonim ***** válasza:
1. vagyok. A fiam november-decemberben összesen ha 2 hetet járt csanába. Volt ebben hörghurut (2 hét), bárányhimlő amit hasmenés követett (3 hét). Most 1 hónapja nem volt beteg, de ugye 2 hetet itthon volt a szünetben. Tudom, hogy megviseli az embert idegileg, de ez sajnos ilyen, bár ha még nem jár közösségbe akkor tényleg sok egy kissé a betegség nálatok.
2015. jan. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos ez ilyen. Csodaszer nincs. Addig, amíg otthon van, természetes, hogy nem beteges, de ha bekerül közösségbe, akkor bizony ok gyerek így jár, amíg az immunrendszere megerősödik :(
2015. jan. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!