Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2,5 hónapos kicsinél mennyi a...

2,5 hónapos kicsinél mennyi a leghosszabb idő, amíg nem volt széklete?

Figyelt kérdés
tehát kinél hogy volt, mennyi nap volt amíg nem volt kaki? a baba 2-3 hós, csak anyatejes, elvileg szervi baja nincs, csak egyik napról a másikra nincs kaki ... eddig tökéletes rendben volt .... mi lehet ez?
2015. jan. 12. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták, hogy ha a 3. nap sincs akkor orvoshoz kell menni, de ezt a hozzátáplálásnál javasolták. Mindenesetre többet nem várnék. Vagy védőnőt hívnék fel telefonon.
2015. jan. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt mondják, hogy az is normális ha hetente van kakija, de a védőnőt okvetlen hívd azért fel.
2015. jan. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
term. beszéltem védőnővel, cukros kamillatea, hőmérőzés, még nem tudom beválik-e, most csináltam neki este ... enni eszik rendesen, pisi, puki van rendesen, idáig olyan "szépen" kakilt, semmi gond nem volt ... 3. napja nincs .... kíváncsi vagyok, kinél meddig "bírta" a baba kaki nélkül?
2015. jan. 12. 22:06
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem azt mondta a doki, anyatejesnel 10 nap utan adjak neki fel kupot. addig ha akarok, kis vizet itassak vele. 9 napig nem kakilt es akkor a 10. napon sikerult neki, kup es viz nelkul. amugy 4-5 naponta szokott kakilni.
2015. jan. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kb 6 nap volt. Fiam nagyon ritkán pakolta tele a pelust, amikor már látszott rajta, hogy fáj neki akkor segítettem.

Anyatejesnél tényleg rendben van ha 4-5 vagy esetleg 10 naponta kakil, persze ha neki ez nem fáj.

2015. jan. 13. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A védőnőnk szerint 5-6 napig normális ha anyatejes babánál nincs széklet. Nálunk csak 1 nap kimaradás fordult elő.
2015. jan. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!