Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Utazóágyba milyen matracot...

Utazóágyba milyen matracot vettél, ha vettél egyáltalán?

Figyelt kérdés
2010. febr. 6. 18:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Én a kókusz matracot raktam bele.
2010. febr. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mi az utazóágyunkba csak sima szivacsmatracot vettünk:) a célnak tökéletesen megfelel..Auschanba 1500ft-ért
2010. febr. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Én is kókuszon gondolkodom, a kiságyában az van. Utazáskor hogy teszed kocsiba, hisz összehajtani nem lehet?! Ez a gondom.:(

Kedves második: a célnak megfelel? Milyen célnak? Nem tudom, neked mi a cél?

2010. febr. 6. 20:15
 4/9 anonim ***** válasza:
Én semmilyet. Beletettem egy vastag plédet és kész.
2010. febr. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Második vagyok

Mi csak akkor használjuk ha megyünk valahova!!Nem sokat szokott benne időzni!!

De nem tudom Te mire szeretnéd használni?? Mert ha komolyabb szándékod van vele akkor Igen valóban érdemes kókusz matracot venni:) csak bizony az nem olcsó..Nekünk is az van egyébként a kiságyban:)

2010. febr. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Abba mi is csak vastag szivacsmatracot tettünk. Nem hinném, hogy utazóágyban annyiszor aludna a baba, tehát bőven szuper ez is!
2010. febr. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyett értek:D:D:D
2010. febr. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én a brendonban vettem nem túl drágán egy harmonikára hajtható direkt utazó ágyba való matracot. Azóta is volt már akcióban, ha gondolod ott nézd meg.
2010. febr. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Persze, hogy komoly szándékom van vele.:) Sokat utazunk, így abban aludna a baba. De a kocsiban nem tudom a kókuszt összehajtani, (csak azt akartam venni, már 8 ezerét lehet kapni, szerintem egyáltalán nem drága, szerencsére nem kell a gyereken garasoskodnunk). Ezért megnézem a sima szivacsot, abban is van biztosan keményebb. Köszi a tanácsokat.
2010. febr. 7. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!