Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vannak itt olyan anyukák akik...

Vannak itt olyan anyukák akik esetleg pánikbetegek, depressziósak, vagy valamilyen speciális fóbiájuk van? Szednek rá gyógyszert?

Figyelt kérdés
Nekem a szülés keményen kihozott valamit, rettegek a rosszullét illetve hányástól és hajlamos vagyok magamban ezeket mondogatni.Hogy lehet ezzel együtt élni?Pici babám van de ezzel úgy érzem nem tudok teljes életet élni.Pánikbetegnek érzem magam. Annyira szeretném visszakapni a régi agyam úgymond.
2015. jan. 13. 15:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Kicsit kusza lett a kérdés.Mit szerettél volna kérdezni konkrétan?

Mi az ami változott a szülés után?

2015. jan. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
jajj bocsánat.szóval hogy szed-e vki gyógyszert vagy anélkül is tudnak teljes életet élni? én úgy érzem kelleni fog a gyógyszer.
2015. jan. 13. 16:37
 3/7 anonim ***** válasza:

De mi a baj?

Mármint mit érzel ami miatt a gyógyszer kellene?

Szoptatsz?

Mert ha igen akkor első körben a citromfű teát ajánlanám napi 3x,majd csökkenteni 2-re majd 1-re és észre sem veszed,hogy már nem is iszod.

Nekem terhesség alatt volt konkrétan halálfélelmem és rettenetes szorongásom volt és nagyon sokat segített.

A titka az volt,hogy előre elkészítettem és megittam mikor már éreztem,hogy kell.Mert ha már "későn" készítettem akkor már az elkészítéshez sem volt kedvem.

2015. jan. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Magnézium! Nagyon jó! Illetve néha egy kis bor, ha már nem szoptatsz. Pánikbetegségem volt korábban is, középiskolás koromban jött elő. Azóta elég jól tudom kezelni, de néha rámtör. A lényeg, hogy ha jönnek a nyomasztó gondolatok, ne engedd elhatalmasodni őket, mindenáron próbáld meg elterelni a figyelmedet.
2015. jan. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Én megéltem a poklot de elmentem terápiára kaptam gyógyszert is és helyrejöttem.

Először nyugtató amíg az antidepi fel nem épült mellette egyéni és csoportos terápia (Kognitív)

Ha idejében elkezded kezeltetni a bajt és ha a pszichiáter úgy látja lehet, hogy fél év múlva csak egy rossz álomnak tűnik majd az egész!

Kitartás! Egyébként van egy rendelés a belvárosban ami kifejezetten ilyen anyukáknak van. Ha érdekel leírom privben az én történetemet de nem akarok nyomulni...

Minden jót!

2015. jan. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kaptam antidepit ma kezdtem el.Hát vannak mellékhatásai de kénytelen vagyok kibírni.Egyszer már kihúzott a bajból bízom benne most is ki fog.köszi mindenkinek:)
2015. jan. 15. 12:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Vigyázz magadra!
2015. jan. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!