Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Azért vannak itt olyan anyukák...

Azért vannak itt olyan anyukák is, akiknek általában harmonikusan, boldogan telnek napjai a babájával, nem depressziósak és nincs bezártsági érzésük annak ellenére sem, hogy sokat vannak egyedül, mert a párjuk későig dolgozik?

Figyelt kérdés
Nyugtassatok meg! Olyan jó lenne néha ilyenekről is olvasni...
2011. febr. 1. 10:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Igen, pl.én! :)

Örülök, hogy végre itthon vagyok a várva-várt kislányommal.

2011. febr. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én szoktam ilyenekről olvasni.Bár nemtom,lehet hogy azoka a Marsról voltak:-)
2011. febr. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Nekem ovisok, és olyan rossz nélkülük. Tök boldog vagyok, ha hazajönnek.

Én egyedül vagyok velük. És olyan jó ölelgetni őket, ha itthon vannak, meg rajzolni, verseket mondani... :-)

2011. febr. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
57%

Persze!!!:)

Nagyon fáradt vagyok, babám éjszaka rosszul aludt, 3,5 hónapos.

Már várom nagyon a tavaszt, hogy sokat lehessünk kint.

Apuci itthon dolgozik ez jó, de azért nem zavarhatom mindig.

Vannak nehézségek, de boldog vagyok, és nem győzök betelni babámmal:)Tegnap először átfordult, olyan büszke vagyok rá:)

Nem vagyok depressziós, éneklek neki, de van hogy nem baba dalokat, hanem ami jön, ő mosolyog, én meg röhögök magamon, és jólesik:)

Általában harmonikusan telnek a napjaink, annyira nincs bezártsági érzésem, de az is igaz, hogy mindig is szerettem itthon lenni.

Hétvégén át szoktunk menni szüleimhez, 3 tesóm még otthon lakik, jókat beszélgetünk, nevetgélünk:)

Szerintem sokszor az időjárás is befolyásolja a hangulatot, ezért lenne jó, ha sütne már a nap.De amúgy tényleg jól elvagyunk:)

Babát vársz?Vagy csak az "agyadra megy már" a jajj mit csináljak a babámmal kérdések?

2011. febr. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nekem 6 hós a kislányom, és nagyon jó baba. Persze neki is vannak rossz napja, de nagyon jó vele egész nap együtt lenni:) Én nagyon élvezem ezt a korszakot.
2011. febr. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Határozott IGEN!Hangsúlyozom nem vagyok szuper-anya,időnként kabaré egy egy napunk,és kimaradnak,elmaradnak házimunkák(direkt)és térdig gázolunk a játékokban,DE nekem fontosabb a gyurmázás,hóemberépítés ,bábozás játék stb...Egyébként infantilis típusok vagyunk,én is és a férjem is,tehát második gyerekkorunkat éljük,de most már van kire/kikre fogni :):)!A férjem estig dolgozik,de minden hétvégén igyekszik egy napot csak velünk lenni és aktívan eltölteni.Ezek a napok,és a közös esték(alkalmanként éjszakák)töltenek engem vissza,vagy fel!Ja és megbecsüli elismeri az én(időnként láthatatlan)munkámat,megdicséri az "odarittyentett"főztömet(komolyabbat hétvégén szoktam)és jó anyának tart(pedig követek el hibákat)Szerintem a kulcs:Stabil harmónkus párkapcsolat,egészség,és hatalmas adag humorérzék!!!Egy két és fél éves és egy két hónapos kisfiúk anyukája
2011. febr. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem két évesen vissza kellett mennem dolgozni, hogy megéljünk, és iszonyú rossz volt. Annyira szerettem itthon lenni a kislányommal, soha egy percig nem voltam depressziós, harmonikusan és boldogan teltek a napjaink. És nem volt bezártság érzésem, pedig a párom csak este jött haza. Szóval olyan jó volt otthon. Nincs bajom a melóval, csak az, hogy nem lehetek együtt a kicsikémmel. Úgyhogy a sok "depressziós" anyuka inkább élvezze ki ezt a kis időt, mert aztán jön tovább a robot :-) Én már csak tudom, meg sajnos még elég sokan.
2011. febr. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én is szeretek itthon lenni, bár nem az év 365 napján:) Néha jó elmenni itthonról, mert már 11 éve itthon vagyok, három gyerekem van. De alapvetően jól érzem magam:) Sokkal több a jó, mint a rossz. Én azt vallom, hogy ennél jobb, hogy az embernek kicsi gyerekei vannak, és még viszonylag fiatalok vagyunk, nincs. Ennél már csak rosszabb lehet. Ha majd dolgozni kell, az időt jól beosztani, futni az oviba, aztán tanulni a nagyokkal, az már nehéz lesz.
2011. febr. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
én is teljesen tökéletesen elégedett vagyok az életemmel. itthon ülök kis ügyes 7 hós babámmal. apa általában reggel 9kor megy el, és hajnal 1 körül jön haza :( így egész nap egyedül vagyunk a fiammal. nem vagyok se depis, nem is szorongok, és bezártság érzetem sincs. persze ha van lehetőség akkor lepasszolom mamának a babát, én meg lazulok kicsit, de ez csak havonta 1-2 alkalom csak, és 1-2 óra csak.eddig 1X volt olyan h mama vigyázott babára ,én meg férjemmel moziba. most március végére tervezzük a kövi ilyet, mert férjem szülinapja lesz, házassági évforduló is.
2011. febr. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nagyon jól elvagyok itthon a lassan 10 hónapos kisfiammal. Az éjszakákat 2 hónapos kora óta átalussza, a hozzátáplálás is könnyen ment, mindent szívesen eszik.

A fogzás is csak minimálisan viselte meg.

Mosolygós, nagyon vidám kissrác. Mi nagyon boldogok vagyunk!! :))

És Ti?

2011. febr. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!