Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem árt a babának ha tapot...

Nem árt a babának ha tapot váltok? Most 1 honapos. Korhazban BEBAT kapott ezert otthonra is bekeszitettem jopar dobozzal.

Figyelt kérdés
Viszont att akarok terni a Milumilra mert joval olcsobb a 900g-os a patikaban.meg van 3 doboz bebank utana adhatom neki a milumilt?mar azt is megvettunk 3kg-t.
2015. jan. 15. 02:43
 1/5 anonim ***** válasza:
52%

Időben tájékozódsz...


Gyermekorvost megkérdezném, addig semmiképp nem váltanék. Egy hónaposnak még megterhelheti a gyomrát, és kell egy hét, amíg átáll az emésztése a másik tápra - ami lehet, hogy nála nem válik be és dobhatjátok ki az egész készletet.

2015. jan. 15. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha az is 1-es (start) HA-s akkor áttérhettek rá. Gondolom gyerekorvossal írattad fel hiszen úgy az olcsó, ő meg szólt volna ha nem az életkorának megfelelő a tápszer.
2015. jan. 15. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan áttérhetsz, mert nincsen nagy különbség a tápok között! A mostani ajánlás egyedül annyi, hogy HA-s tápszert szabad adni ilyen pici babáknak.
2015. jan. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

mi is a bebarol váltottunk milumilra, ugyan úgy ha tápszerre.

vettem egy dobozzal próbára, mert a beba miatt nagyon pukis volt, a milumil bejött. A gyerekorvossal azt irattam utána. Nyugodtan válthatsz szerintem, ha csak HA tápszert kap, nem speiálisat és amúgy semmi problémája a babádnak.

2015. jan. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az is HA-s? Gyerekorvossal irattad fel? Mert ha igen akkor nyílván tud a váltásról, és akkor megbeszéltétek, hogy lehet- probléma belőle.

Ha nem orvossal írattad fel, hanem csak úgy önhatalmúlag megvetted, akkor azért olyan nagy üzletet nem csináltál, mert receptre ezek jóval olcsóbbak.

Előre, amíg még nem próbáltátok ki ne tárazz be több dobozzal. Lehet nem les neki jó, nem eszi meg stb. Aztán meg főhet a fejed hogy add el, hogy ne vesszen kárba. Pláne nem értem miért volt olyan sietős ha még a "régiből" is több dobozzal van... Na mindegy.

2015. jan. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!