Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Augusztus közepére várom a...

Hnikolett03 kérdése:

Augusztus közepére várom a babánkat, milyen ruha kell rá a kórházban?

Figyelt kérdés
Nálunk sajnos nem adnak ruhát,így nekem kell vinnem csak nem tudom,hogy hosszú újjú body is kell vagy csak rövid?és mindig kell rá rugdalózó?na és bentre nem kell sapka ugye?első baba lesz,minden tanács jól jön!!

2014. júl. 8. 19:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Tavaly augusztusban szültem, igaz nem én vittem ruhát, hanem a kórház adott. De olyan meleg volt, és eleve meleg van az újszülött osztályon, hogy minvégig minden nap csak rövid ujjú bodyban volt a baba. De azért vigyél mindenből, hosszú ujjú bodyt is, meg zoknikát, meg vékony pamut rugit is.
2014. júl. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem tudni milyen idő lesz, ezért kell rövid ujjú body, és rugi is.

3-4 napot van bent az ember a kórházban, az első időben sokat bukik a baba, napi 2 garnitúra ruhával szàmolj.

Kell 8 rövid ujjú body, 8 rugi.

2014. júl. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!