Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 nap wellnessre mennyi...

3 nap wellnessre mennyi úszópelust vinnétek 9-10 hos babának?

Figyelt kérdés
Egesz napi program a fürdès lesz
2015. jan. 16. 12:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Nagyon sokat, gondolom tisztát adsz majd rá akkor is, ha csak kimentek a vízből pihenni. Elég drágák ezek a pelusok, én a DM-ben szoktam venni saját márkásat.

20-25 darabot biztos betennék, valamint 10-15 rendeset is.

(ha tudod, hogy a közelben van bolt, ahol ilyet lehet venni olcsón, akkor talán kevesebbet, mert tudod pótolni)

2015. jan. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekünk eddig mindig elég volt napi 2db. Mi sem csináltunk elvileg mást a fürdésen kívül, de ez valójában napi két másfél-két órás fürdést jelentett. A többi idő elment az evésekkel, délutáni alvással, stb. Azért 10 db-ot vinnék.
2015. jan. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogy ha kimentek a vízből pihenni, akkor rendes pelenkát kell ráadni, mert az úszópelus átengedi a pisit.
2015. jan. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mivel a bőrének nem tesz jót a sok vízben ázás.... Ez csak kakifogó,szóval szerintem ha csak nem ki be ugráltok a vízből fél óránként,akkor elég napi 2 is.Pl reggel felkel,eszik stb,mentek fürdeni,ráadsz egyet,azzal el van addig amig nem mentek ebédelni. Szerintem vissza is lehet rá adni ugyanazt. Mármint olyan értelemben,hogy ha ráadod 9-kor,leveszed 10-kor mert tízóraizik,akkor fél 11-től még lehet benne egy pancsolás erejéig.Aztán déli alvás után pl 14-től meg megint ráadod 16-ig,uzsizik,majd estig megint lehet rajta ugyanaz ha nem kakil bele.
2015. jan. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Amikor először vittük a fiam, én is betáraztam belőle. Mindig,ha kijöttünk a vízből,akkor utána újat adtam rá. Aztán ott a szállodában láttam,hogy egy anyuka, ha kijöttek mondjuk 10-20 percre, akkor levette róla, odavitte a pelust a mosdóhoz kicsavarta, a gyerekre adott egy simát, és ha mentek vissza a vízbe, akkor visszaadta az úszópelust. Végül is igaza volt, ha nincs benne kaki (a pisit úgyis átereszti),akkor minek óránként cserélni.

Én általában 6-7 darabot viszek, de mindig hozunk vissza.

2015. jan. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek akkor kb egy 10 es csomag,aztan ha kell mèg akkor kiszaladunk es veszunk,de szerintem elèg lesz a napi ketto.
2015. jan. 16. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!