Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Julius vege, augusztus elejei...

Julius vege, augusztus elejei babat miben lehet hazavinni?

Figyelt kérdés
Eleg egy rovid ujju body,egy rugdalozo es egy vekony pled es egy vekony kissapka?
2015. jan. 16. 15:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen. Esetleg egy vékonyka hosszú újjú, mert mi van, ha épp mincs 35 fok, ezt előre nem tudhatjuk.
2015. jan. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

ha nyárias idő lesz elég.

de pl én tavaly augusztusban szültem, amíg bent voltam végig nagyon jó idő volt, azt mikor hazajöttünk szakadt az eső :) tehát...nem lehet tudni.

2015. jan. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
hosszu ujju rugira gondoltam.ugy jo?
2015. jan. 16. 15:40
 4/11 A kérdező kommentje:
Meg addig ugyis van sok ido.Inkabb teszek majd ketfele ruhat az a biztos. :) Teszek majd egy picivel vastagabbat is :)
2015. jan. 16. 15:43
 5/11 anonim ***** válasza:
Hosszú újjú rugi tökéletes. :) Igen, minden esetre fel kell készülni, bár azért nagykabát meg nagytakaró - remélem! - nem fog majd kelleni! :)
2015. jan. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Jaj mar annyira varom.Pedig meg van ido :) csak most angliaba elunk es aprilisba hazakoltozunk magyarorszagra.Itt mindent olcsobban tudok megvenni ezert vasarolok meg mindent ilyen hamar :)
2015. jan. 16. 15:46
 7/11 anonim ***** válasza:
Én egy vékony hosszú ujjú bodyban, egy ujjatlan rugiban és egy vékony kis pulóverben vittem haza júliusban+sapi és egy vékony kis pléd, mert július volt ugyan, de fújt a szél és nem volt a legmelegebb. Ha jó idő lett volna is ugyanebben vittem volna haza a pulcsi nélkül.
2015. jan. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ti feher ruhaba vittetek haza a picit?
2015. jan. 16. 15:53
 9/11 anonim ***** válasza:
Elég, de mindent ne vigyél magaddal, majd a férjed beviszi reggel ha hazaengednek. Ha te nem tudod majd eldönteni, kérsz segítséget a csecsemős nővérektől.
2015. jan. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az enyém június közepi, 22 fokban született és 33-ban vittük haza. Mi kétféle összeállítással készültünk otthon, a férjem hozta reggel a megfelelőt. Egy rövid ujjú body volt rajta, vékony hosszúujjú pamutrugi, pamut sapka, vékony pléd. Nem fehér volt egyik gyereknél se.
2015. jan. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!