Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam túl kicsi?

Kisfiam túl kicsi?

Figyelt kérdés
Kisfiam 3 hét múlva lesz 2 éves. Jelenleg 81,5 cm kb, a súlya majdnem 12 kg. Szerintetek nagyon kicsi? El kellene vinnem orvoshoz emiatt?
2015. jan. 17. 20:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
10- es vagyok. Azért szeretem ezt a gekko- táblázatot, mert a lányom gyakorlatilag az ott leírt oszlop adatait követi. Igaz, hogy a minimum érték oszlopát, de pont azt hozza.46 cm- el született, és minden életkorban akkora volt, mint amit ott leírtak. Most 3,5 évesen 92 cm, ott 91 van írva.
2015. jan. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nekem a max felett van lányom mindig a gekkonet szerint magasságban :D

Súlyban meg...Átlag születés, utána átlag feletti 6-18hóig. 2 évesre átlag súly lett,3 évesen átlag alatti lesz ez tuti,mert nem lesz 2,5 éves korára 13 kiló sem,de 3 évesen se lesz annyi 99%.

Nálunk meg én apai ágam magas,párom és a szülei meg vékonyak(párom jóval túlnőtte szüleit,anyja 155 kv,apja 170volt,párom 180).Ergo lányom úgy néz ki magas,nagy lábú és mellé vékony géneket kapott.

Szerintem ne aggódj,mert alacsony ugyan,de a súlya meg nem kevés,tehát nincs elmaradva,mert ha el lenne,súlyban is el lenne.

2015. jan. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Kislányom 4,5 éves. 102-103 cm és 14,4-14,5 kg körül van. Én is a 10. válaszoló által linkelt táblázatot szeretem :-). Vékony, de annyira nem, mégis mindenki 3-3,5 évesnek nézi :-(.


Nem tudsz mit tenni. 2 évesen 9,64 kg és 82 cm volt a lánykám. Doktornő akkor és most is azt mondta, hogy nem sovány, arányos. Ha az orvos nem mondott semmit, ne aggódj. Egyébként 12 kg-san nem mondanám kicsinek

2015. jan. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!