Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rácsapnál a gyerkőcöd kezére?...

Rácsapnál a gyerkőcöd kezére? Ha pl. a konnektorba akarja dugni az ujját, vagy valamilyen más módon veszélyezteti a testi éppségét, vagy ha századjára is megteszi azt amit nem szabad?

Figyelt kérdés
Mondjuk kiönti a pohárból a vizet naponta többször is...
2010. febr. 7. 13:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Igen, ha konektorba dugja a kezet....de a viz miatt nem.
2010. febr. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen,én rácsaptam a fiam kezére,mikor a konnektorba akart nyúlni(igaz,hogy be volt dugva,de akkor is!).Azóta nem nyúlkál.Megértette,hogy nem szabad,és kész!
2010. febr. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
50%
A konnektorért talán első ijedtemben. De aztán szaladnék dugaszt venni bele, hogy esélye se legyen beledugni az ujját. jobb megelőzni a bajt.
2010. febr. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Igen, de nem jött be. A pohárból vízkiöntés problémáját úgy oldottuk meg, hogy este kivettem a vízből, ráültettem a mosógép tetjén egy törölközőre. Adtam neki inni, de mielőtt kiboríthatta volna elvettem. Teletöltöttem a poharat jó hideg vízzel és visszaadtam neki. Azt a hideg vizet szépen maga alá döntötte. Volt nagy sírás rívás. Azóta az asztalról leveszi a poharat iszik belőle, és vissarakja úgy hogy egy csepp nem megy mellé. És semmit nem burogat.

A konnektorral úgy jártunk, hogy odanyúlt amikor nedves volt a keze (volt benne dugó)és én rémületemben elrántottam onnan és felkiáltottam és erre ő is megrémült. Na azóta a konektort is kipipálhatjuk. De azért ven még sok minden.

2010. febr. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
nem.Ha rossz helyen nyúkál,elveszem a kezét,de nem csapok rá.Ha kell,többször
2010. febr. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
A férjemmel vesztünk össze azon, hogy rácsapott a gyerek kezére, (mert rosszat csinált) amit én egyáltalán nem tartottam helyesnek, sőt, de persze nem a gyerek előtt mondtam neki, hogy ne neveljük "kétfelé", viszont én nem akarok rácsapni soha a gyerekemre, a férjem meg azt mondja, hogy kell néha, hogy megtanulja mit lehet és mit nem...
2010. febr. 7. 14:00
 7/22 anonim ***** válasza:
76%

Akkor is megtanulja,ha nem ütsz rá.4 gyerekem van,nem dugdostak semmit a konnektorba,nem borítottak magukra semmit a konyhában,nem égették meg magukat a forró sütőn,stb...Sose csaptam a kezükre vagy egyebükre,inkább igyekeztem úgy rendezni a lakást,h nyugodtan lehessen "felfedezni" benne,akkor is megtanulja,h nem szabad a konnektorba nyúlni,ha be van dugva.

Ha azért nem piszkálj a konnektort,mert tudja,h a kezére csapsz,akkor majd megpróbálja,mikor nem vagy ott.Jobb ha azért nem csinálja,mert veszélyes,vagy ha nagyon kicsi,h ezt megértse-bár nálunk megértették,-akkor azért nem,mert neked az okoz örömet,ha békén hagyja.

2010. febr. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
50%
van egy 17 éves fiam,és tapasztalatból mondhatom,nem fog sikerülni a verés mentes nevelés.én sem vagyok verés párti,de a konnektor nem játék még akkor se ha van benne dugó.nem kell nagyot ütni,de bizony néha kell,nekünk be vált a most picinél is.
2010. febr. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
26%
Nem biztos h jó ötlet veréssel fegyelmezni, sztem el lehet neki magyarázni szépen h mit lehet és mit nem!!! Nem biztos h örülnél neki h ha mondjuk óvodába iratod a gyermekedet, h az óvonők is ráütnek a gyermekedre, mert így tanítják meg h mit szabad és mit nem... v nincs igazam?
2010. febr. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
hülye példa,nincs igazad.én sem verés párti vagyok,de itt egy kis kéz rácsapásról van szó,és ha az élete a tét akkor igen,aztán meg egy életen át rágod a kefét,hogy legalább egyszer nem vágtál rá a kezére.nem piros pacsit kell játszani a gyerekkel.
2010. febr. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!