Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az baj ha kislányom mikor jár...

Az baj ha kislányom mikor jár úgy hogy kézen fogva vezetem az egyik lábfejét kifelefordítja a másik lába rendesen előrefelé néz? Remélem érthetően fogalmaztam.

Figyelt kérdés
2015. jan. 18. 11:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mennyi idős?



Ez nem normális.

2015. jan. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
10 hónapos lesz
2015. jan. 18. 11:44
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Nem szabad kézenfogva vezetni!
2015. jan. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Miért vezeted kézenfogva? Az nagyon nem tesz jót, ha magától még nem jár. Tán ezért nem tartha megfelelően a lábát.
2015. jan. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne vezesd kézen fogva. Azért tartja úgy a lábát, mert még nem.elég erős az egyenes irányú sétához. Hagyd, hogy bútorokba kapaszkodva lépegessen és megerősödjön minden izma, ízülete.
2015. jan. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Azt nem tudtam hogy nem szabad kézenfogva vezetni.am már bútorokba kapaszkodva már megy,csak a lábát rakja olyan furán.és amúgy miért nem szabad kézen fogva vezetni?
2015. jan. 18. 12:45
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekek mindig csak azt csinálják maguktól, amire a testük-fejük már felkészült. Amikor hamis támaszt nyújtasz, akkor továbblendíted az ideális ponton. Ő még nem tudna járni, amikor támogatod, akkor olyat csinál, amire még nem készült fel. Ez igaz az ültetésre, kézzel vezetésre, és később a tanulásra is. Csak azt csinálja, amire már felkészült, és ő maga, egyedül. Ne segíts neki!
2015. jan. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Jaj köszönöm szépen!nekem senki nem mondta hogy nem szabad.Sőt mindenki ezt csinálja.
2015. jan. 18. 12:52
 9/12 anonim ***** válasza:
Nincs egyetemes igazság. Érdemes sokat olvasni, tanulni, fejlődni. Vannak meglepő dolgok, új tapasztalatok, eredmények :)
2015. jan. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi emiatt járunk gyógytornára mert a fiam az egyik lábfejét befelé tartja születésétől kezdve, farfekvéses volt és így nyomódott el neki. Ott masszírozza neki a csaj.
2015. jan. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!