Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gáz ha tápszerezem még a 18...

Gáz ha tápszerezem még a 18 hós kisfiamat?

Figyelt kérdés

Milupa 3 tápszert adok a 18 hónapos kisfiamnak!!

ciki szerintetek?

Szereti!

Reggel 9 kor kap 250 ml tápit és rá egy órára mikor mi reggelizünk eszik velünk!!

Mert ugy tudom hogy 3 éves koráig is lehet adni neki!!

Ráadásul komoly beteg még nem volt!

Éjszakára csak ezt hajlandó megenni!!


2010. febr. 7. 16:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz. Ő szereti, egy csomó vitamin van benne... Miért lenne ciki? Örülj neki, hogy megeszi, és nem olyat követel, ami ártalmas lenne a kis szervezetének.
2010. febr. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A lányom 2 éves volt és még mindig eszik napi 2-szer. Én örülök neki, mert tele van nekik fontos vitaminokkal
2010. febr. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Az én fiam másfél hét mulva lesz 18 hónapos. Én is kicsit cikinek érzem, de nem tudok mit tenni, igényli. Ő reggel 8 körül iszik két decit, utána eszik velem is. Régebben próbáltam, hogy nem adok neki reggelre tápot, de akkor nem evett reggelire semmit. Este fürdés elött két és fél deci tápot, fürdés után pedig három decit iszik.
2010. febr. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Huu,csajok most kicsit megnyugodtam. Fiam is 18 hós és még napi 3 szor eszik tápszert. Nem tudok vele mit tenni,most meg h jön a foga mást alig hajlandó enni.
2010. febr. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Egyaltalan nem ciki. Hogyha szereti es megissza nyugodtan adhatod es meg sok vitamint is kap belole. En annak orulnek ha az en lanyom meginna de sajnos nagyon keves tejet iszik.
2010. febr. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Kedves 18.17 es kedves válaszoló igen nekem is ha jön a foga nem eszik szilárdat ezért is örülök ha eszi a tápot!!

Meg én is igy gondolom hogy sok vitamin meg neki való cuccok vannak benne!!

Nagyon drága de megéri a drágám egészsége a legfontosabb!

Nagyon köszönöm mindenki válaszát

2010. febr. 7. 18:58
 7/13 A kérdező kommentje:
bocsika kedves 18.12 rosszul irtam
2010. febr. 7. 18:59
 8/13 anonim ***** válasza:
A védőnénim szerint nyugidtan hároméves koráig is adhatom a tápszert, te helyett, persze anyagilag elég húzós:-) szval nem ciki
2010. febr. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az én majdnem 18 hós kisfiam is naponta kétszer iszik még tápot.Kicsit drága, de nem sajnálom tőle. Ha kell, 3 éves koráig is adom neki. :)
2010. febr. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem gáz. Bocs, ez a véleményem, nem akarok megbántani senkit.
2010. febr. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!