Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik hogy a Bcg oltás...

Létezik hogy a Bcg oltás hegétől lázasodott be a kisfiam?

Figyelt kérdés

Nagyon nagy feltűnöen piros !

38,7 volt neki ! Mert beszèlgettük a párommal hogy nyilván ez egy seb ès biztos gyulladásban van!2 gyerkőcöm van mèg de egyiknek sem volt ikyen nagy ès csunya!16 hetes a drágám


2015. jan. 18. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért azt már 16 hete kapta...Vidd orvoshoz holnap, ha nem megy le a láza, akkor pedig ügyelet. Bármi más is okozhatja, én nem a BCG-re tippelnék, ugyanis az pár héttel később minden babánál bevörösödik.
2015. jan. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem se a Bcg oltástól van. Amikor a gyerekeim kapták,aznap jót aludt mind a kettő a kórházban. Itthon hetekkel később kifakadt,gennyezett,de lázas ezért sose volt. A másik két gyermek nem náthás,beteg esetleg? Nálunk a nagy fertőzte a kicsit. Elég sokan betegek most,nátha,köhögés,láz. Holnap vidd orvoshoz,akkor is ha reggelre lemegy,nehogy komoly legyen
2015. jan. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen , de nagyfiam szintèn lázas de mås tünet nincs! Kihívom házhoz a dokit holnap , de már ma beszèltem vele!
2015. jan. 18. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!