Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos baba, lila folt a...

7 hónapos baba, lila folt a nyelvén, mitől?

Figyelt kérdés
Pár napja náthás a lányom,kevesebbet is eszik,láza és hőemelkedése nem volt. Ma éreztem,hogy nagyon meleg a kis teste,így megmértem neki,és 38,1 volt a hőmérőn,levontam és így 37,6 a hője. Adtam neki lázcsillapítót. 3 napja nagyon sír délutántól,és nem is alszik,és éjszaka is sajnos gyógyszerrel alszik el csak. Holnap már ugye nem adhatok,mert 3 napja kap. Ma reggel 6 óta fent van,1 percet se aludt. Amikor beadtam neki a gyógyszert,utána kidugta a kis nyelvét,és jobb oldalon a nyelv peremén van neki egy lila folt. Foga még nincs. Hívtam az orvost,és azt mondta,ha nagyobb lesz a folt vigyem orvoshoz,ha nem akkor holnap vigyem be,és megnézi,mert lehet megütötte egy játékkal. Foga még nincs,és a megszokott kis játékaival játszott reggel óta. Este még nem volt neki ott folt. Nagyon aggódok! Szerintetek mitől lehet? Második baba,és ilyet a nagyobbnál még sose tapasztaltam. Azt leszámítva,hogy nem alszik,ma jó kedvű,mosolyog,beszélget,fájdalmat nem mutat,igaz ma se eszik túl sokat,de legalább eszik. Sokat köhécsel ma
2015. jan. 19. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:
becsíphette valami játék neki, vagy ilyesmi, valószínű így szerezte a foltot szerintem. jobbulást neki!
2015. jan. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönjük :) Csípni nem csíphette,mert olyan játékot nem adok neki,reggel rágóka meg a szundikendője volt csak nála. Most megtapiztam a száját és éjszaka kijött a foga,szóval szerintem le is tesztelte :)
2015. jan. 19. 13:37
 3/4 anonim ***** válasza:
aha, akkor itt a megoldás :)
2015. jan. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen,mára lett még egy fog,meg az orvos is megnézte,így biztos,hogy rá harapott :)
2015. jan. 20. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!