Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 19 hós kisfiam már több napja...

19 hós kisfiam már több napja nem akar enni rendesen. Más is volt már így?

Figyelt kérdés
Reggelire megissza a kakóját keksszel,tízóraira joghurt,de ebédelni nem akar.egyszerűen nem kell neki a főtt étel.du-ra is csak joghurtot eszik,este meg néhány falat kenyet,utána meg csak magában a szalámit.mitől van ez?járt már így valaki?
2014. nov. 22. 11:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Előfordult persze, én egy hétig nem csináltam belőle sose gondot, ez idő alatt mindig helyre is állt.

A szokásos megoldás amit nem evett meg ebédre főtt ételt azt kínáld neki uzsira meg akár vacsira is. Ha ez miatt kimarad egy egy étkezés, nyugi nem lesz semmi baja.

2014. nov. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ismerős:) Nekem 18 hónapos a fiam, és már 1 hónapja megy a harc. Volt olyan h 2 napig abszolut semmit nem evett, aztán utána 2 napig meg bármit elé rakhtattam mert magába tömte :) A lányaimmal nem voltak ilyen problémák. De az ivás az megy, szóval addig nem kell megijedni :) Ha nem eszik és iszik, na majd akkor kezdjünk aggódni :D ..


3 gyerekes anyuka

2014. nov. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:-)
2014. nov. 22. 12:00
 4/6 anonim ***** válasza:

Ó mintha csak én írtam volna. :)

Dettó. Reggel kakaó majd tízóraira van hogy joghurt van hogy virsli mikor mi. Ebéd alig alig. Uzsira is megkínálom az ebéddel ha nem kéri akkor szendvicset kap. Vacsira is megprobalok neki főtt kaját adni ha nem kell neki csinálok tojást vagy tejberizs vagy ismét szendvics. Ha szendvicset kap többnyire csak a zöldségeket eszi meg mellőle kedvenc a paradicsom :)

2014. nov. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
20 hónapos a kisfiam, szinte havi rendszerességgel elő jön ez nálunk is, pár napig tart. Már nem aggódom rajta. Volt idő amikor a húst nem ette meg (fél évig), volt hogy csak kézzel volt hajlandó enni (3 hónapig), csak a joghurtot fogadta el kanállal. Már nem esem kétségbe ha beüt 1-2 ilyen nap.
2014. nov. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ilyen korban jönnek a hátsó örlő fogak,azért az megtudja viselni őket is meg az étvágyukat is!Szerintem örülj hogy egyáltalán eszik bármit is mert nekem fogzáskor volt olyan hogy csak egész nap tápszert ivott!

Azért ha délre nem eszik akkor én vacsorára megkiínálnám a déli maradékkel mert ne szárazat egyen egész nap mert akkor szorulás is kialakulhat!

2014. nov. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!