Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amikor négykézlábból ül fel a...

Amikor négykézlábból ül fel a baba onnantól mikor űl fel rendesen?

Figyelt kérdés
Remélem érthetően fogalmaztam.
2014. dec. 3. 11:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

én nem értem milyen az a rendes ülés :)Ü arra gondolsz, hogy mint mi, hasizomból? mert az csak kb iskolás korban. na jó, az 5 évesem már fel tud úgy ülni, kicsit nyőgve :D


ha meg arra gondolsz, hogy nem támasztja ki oldalra a kezét, nem nyeklik nyaklik, össze vissza pakolja a lábait, akkor hamar, úgy 1-2 hónapos belül

2014. dec. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem igazán. :))) Mit értesz rendes mód alatt?
2014. dec. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, hogy milyen pózból ül fel, a lényeg, hogy ül :D az már rendes ülés.
2014. dec. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
úgy értem hogy fekvő helyzetből.mert most az előbb négykézláb próbált mászogatni elfordultam és amikor visszanéztem űlt,de biztos nem fekvőhelyzetből űlt fel hanem a négykézláb pózbol.remélem mostmár helyesen fogalmaztam.
2014. dec. 3. 11:49
 5/11 anonim ***** válasza:
Fekvő helyzetből még jó sokáig nem fog hasizomból felülni. Évekig nem.
2014. dec. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
hát akkor hogy űlnek fel a babák?űlő helyzetből?csak fekvő helyzetből űlnek fel.Vagy nem?
2014. dec. 3. 11:57
 7/11 anonim ***** válasza:
Többféleképp tudnak felülni, védőnőm azt mondta, hogy az a "szabályos", ha mászásból/négykézlábból oldalra ül ki. Nálunk először négykézlábról "tolatva" ült fel, aztán valahova felmászva letottyant, aztán szabályosan oldalra. A módszerek között kb 4-5 nap idő telt el.
2014. dec. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nálunk először ült fel hasizomból, de nem sokszor alkalmazta, csak ha nagyon erőlködött. Egyébként megkésett nála a mászás, tehát lehet ezért is.
2014. dec. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Vannak babák, akik hasizomból ülnek fel. A kislányom nem volt 5 hónapos, amikor hasizomból felült. Igaz, hogy olyan kockás hasizma van születése óta, hogy a gyerekorvos vizsgálat közben azt hitte, daganat van a hasában, közben csak az egyik izomköteget tapintotta ki.
2014. dec. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az én lányom 2 és fél éves, nem ül fel hasizomból.
2014. dec. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!