Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos a gyerkőcöm.6...

10 hónapos a gyerkőcöm.6 hónapos korig csak szopizott, akkor kezdtem a hozzátáplálást. Szopni még mindig szopizik :-). Nektek miből áll egy nap? Többi lent

Figyelt kérdés
Éjjel a fogzás miatt nem alussza át az éjszakát. Mondjuk sosem aludta át, de volt idő mikor 6 órát is aludt, de ez mintha nem is létezett volna. Kérdésem, nektek hogy tellik el a nap? Kelés, alvás, bébiétel? én csinálok vmit rosszul, hogy éjjel van hogy 2 óránként szopizik? Mit tegyek hogy ujra aludjon?
2015. jan. 21. 10:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én kisfiam is 10 hónapos, még szopizik és nem alussza át az éjszakát :). Ráadásul a pépes ételek egyre kevésbé jönnek be neki. Úgyhogy reggelire (kb. 9) eszik egy kis gyümölcsöt, pl. banánt. Ebédre (kb. fél2) egy kis főzeléket, és kap vmit a mi ebédünkből (husi, répa stb), délután 5 körül eszik joghurtot, vagy vmi gyümölcsöt, kekszet. Este tejpépet (vagy már inkább vajas kenyeret :)) és joghurtot, fél9 körül. Éjjel 1szer vagy 2szer kel, akkor szopizik, van,h reggel is. Ha vacsira eszik (nem mindig eszi meg) hígabb joghurtot is, akkor ritkábban kel. A szopi sztem szomjoltásra kell neki éjjel. Amúgy este 9től reggel fél8ig alszik, délben másfél órát, délután félórát.
2015. jan. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

szia.

ha jól értem este adjak neki joghurtot? akkor talán tovább alszik?


este 9-6;7; alszik, de 10-12 alvás és ma 4-alszik, még nem tudom meddig.

a mai nap:

8 ma reggel is cici :-)

9,30 gyümölcs üveges

11,45 220 gr főzelék

15,45 puding (elmentünk itthonról, amugy elöbb szokott aludni)

16-alvás

2015. jan. 22. 17:01
 3/6 A kérdező kommentje:
ma 10-12 aludt
2015. jan. 22. 17:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Igen, este adtam neki a joghurtot. De pont az utóbbi 2 napban nem kellett neki, viszont szerencsére elég sok vizet megiszik vacsihoz. A lényeg, próbálom úgy csinálni,h se szomjas, se éhes ne legyen. Amennyire sikerül persze, megtömni nem lehet :)
2015. jan. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Olyat hogy kenyér mennyit lehet adni.? Ma adtam neki sajtkremeset de szerintem többet is megevett volna de nem mertem. Inkább pepet. De eszik éjjel..... Már kezdek kidolni...
2015. jan. 30. 03:42
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekünk a joghurt sem jön be.. . Teljesen tanácstalan vagyok. :-(
2015. febr. 2. 02:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!