Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Barátnőmmel gyereket akkartunk...

Barátnőmmel gyereket akkartunk de poroztunk hétvégente most az utobbi időbe csak meg ivot 3 wisky energiaitalt es nem tudtuk h terhes lett de mar egy jo ideje nem?

Figyelt kérdés
csináljuk egyaltalan barátnőm.5 hetes kb azota nem csináljuk meg akkarjuk tartani a babat a szulei szerint szovodmenyek lesznek a cucc miatt valaki adjon tanácsot leccives h mit lehet csinalni?
2015. jan. 21. 13:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Na ezt mégegyszer, majd ha kijózanodtál...
2015. jan. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Egybe olvasd az aljaval dolgozom es telefonról nem olyan egyszeru gyorsan leirni
2015. jan. 21. 13:44
 3/16 anonim ***** válasza:

Elméletileg nem sok minden árt a 6-7. hétig, legalábbis a cigi kávé alkohol kérdéssel kapcsolatban, de ha anyagoztatok azt megkérdezném a dokitól is, mert az azért picit másabb helyzet.

Amúgy ha baj lenne a babával akkor azt a terhesség alatti vizsgálatok nagy valószínűséggel kimutatják.

2015. jan. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Az alkohol miatt nem aggódnék, én iszogattam terhességem elején, nem tudtam hogy terhes vagyok...

A porozás nem tudom, hogy mi (a fűves cigin kívül nem próbáltam semmit, így nem vagyok jártas a témában), de nem lehet tudni hogy milyen hatással lesz a babára.

Született már drogos nőnek egészséges gyereke.... nemtudom.

Amúgy, én úgy gondolom, hogy ilyen háttérrel, ilyen életszínvonallal inkább ne vállaljátok a babát...

2015. jan. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
szégyen.
2015. jan. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ha mégis terhes a barátnőd, akkor genetikai vizsgálatra tuti elküldenek, meg kell mondani a védőnőnek és az orvosának is, hogy kábítószereztetek, tudniuk kell róla, hogy el tudjanak küldeni a megfelelő vizsgálatokra szerintem.
2015. jan. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk drogosok csak kiprobaltuk Ennyi hétvégente nem vagyunk rakattanva meg ilyenek nem fűre ertem hanem szintetikus anyagra porra ertem
2015. jan. 21. 15:15
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
inkább gondoljátok át ezt a gyerek dolgot...
2015. jan. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
szerintem amíg így éltek, ne akarjatok, inkább később egy egészséges baba,mint most egy beteg.
2015. jan. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Sajnáljuk elvetetni mert csak az első
2015. jan. 21. 17:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!