Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap megittam 1l energiaital...

Tegnap megittam 1l energiaitalt, aztán láttam az üvegen hogy terhes nőknek tilos fogyasztani. Baj lehet ebből?

Figyelt kérdés
10 hetes vagyok, csak annyira megkívántam az energiaitalt, hogy nem bírtam megállni. Előtte nem nagyon ittam, csak alkalmanként.
2012. jan. 21. 07:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
63%

1 litert???? :(

Nem hiszem,hogy baj lesz,de hívd fel az orvost!!!

2012. jan. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
olyan finom volt :( most is nagyon kívánom, de erős leszek!!!
2012. jan. 21. 07:44
 3/21 anonim ***** válasza:
95%
Ha NÉHA iszol ilyet, akkor semmi bajod sem lesz, de napi szinten nem tesz jót.
2012. jan. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
50%

1L-t hát gondolom magas vérnyomást okoz az miatt nem lehet, vérböséget stb...

gondolom mást nem okoz, csak vetélés vagy koraszüléshez vezetö dolgot.


ekkora mennyiség még gyomorfekélyt is okozhat rövidebb távon. nem szédültél utánna?

2012. jan. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem szédültem, de még csak fel sem pörögtem és a szívem is jól vert. Hustlert ittam. És ahogy megittam, ugyanugy aludtam tőle el, sőt, talán még fél óra órával hamarabb is feküdtem le mint ahogy szoktam, pedig előtte 2 órával fogyott el.
2012. jan. 21. 08:06
 6/21 anonim ***** válasza:
93%
Ha már muszáj energiaitalt innod, idd a foreverest, abban nincs semmi káros anyag, terhesen is ihatod nyugodtan. Még a nemzetközi olimpiai bizottság is engedélyezte a sportolóknak, mert semmilyen olyan anyag nincs benne, amit nem szabadna. Szóval ha iszol ilyesmit, akkor minőségit igyál.
2012. jan. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
uhh nagyon szépen köszönöm.
2012. jan. 21. 08:17
 8/21 anonim ***** válasza:
82%
Hát nem épp a legjobb. Igaza van az előzőnek, vagy a foreveres energiaitalt idd, vagy a tescoban kapható watt-ot ebből is a zöld színűt. Se taurin, se koffein nincs benne. Vagy akár az adrenalin kid-et. Ez meg gyerekeknek való.
2012. jan. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem meg ne igyál ilyen szarokat se terhesség, se szoptatás alatt.

Más a dohányzásról, alkoholról, coláról mond le, azt hiszem, neked is le kellene mondanod az energiaitalokról. Nem jó ez egy ilyen pici magzatnak. Kérdezd meg a védőnődet!

2012. jan. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
énis lemondtam a cigiről és a kávéről, alkoholt meg amugy sem fogyasztottam. Mindent megteszek érte, naponta fél kg gyümölcsöt eszem minimum és multivitaminos üdítőket iszom, rendesen eszem (már amennyire a gyomrom engedi...). Mikor elkezdtem inni, nem gondoltam hogy ezzel akár kárt is okozhatok és írtam, miután elolvastam hogy nem ihatnak energiaitalt a terhesek, utána nem ittam és nem is óhajtozok, viszont ha erősen megkívánom, akkor ha van rá megoldás (a tescóban kapható koffein nélküli...) akkor miért vonnám meg magamtól? Gondolom nem kell ecsetelnem egy olyan embernek, aki szült már, hogy milyen érzés ha valamit nagyon kívánunk és elérhetetlen. Ugyhogy beszélni fogok az orvosommal, bár utána olvastam és mostmár az én véleményem is az, hogy baja nem lesz a babának, csak ne nagyon erőltessem a rendes energiaitalokat. Ez még nem a dúrva kategóriába tartozik. Az a dúrva, aki iszik, cigizik ne adja isten drogozik a gyerek mellett.
2012. jan. 21. 08:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!