Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek miert nem maradok...

Szerintetek miert nem maradok terhes?

Figyelt kérdés
elso sorba is reg szeretnek babat a parommal , voltuk dokinal nala minden oke nekem pajzsmirigy problemam van de aszt mondta a doki,hogy maradhatok terhes szedtem antibebit 3 honapig , mondta a doki,hogy ne szedjem es probalkozuk de nem akar ossze jonni mindig kicsorog szerintetek miert van ez ?
2014. dec. 11. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Kezeltesd a pajzsmirigy problémádat!!!

Mindenkinek kicsorog, nem attól leszel terhes, hogy benned marad az összes cucc. Az életrevaló kisfickók úgyis megoldják a dolgukat.

Mióta próbálkoztok egyébként? Miért szedted a fogamzásgátlót, ha gyereket terveztek? Vagy csak azután kezdtétek el?

2014. dec. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi?
2014. dec. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én ezt az egész kérdést nem értem... a pajzsmirigy problémát kezelni kell, valószínűleg közrejátszik. Nem tudom ez után hogy jön ide az antibébi...nyilván ne szedd ha babát akartok :) Az meg nem lényeg hogy mennyi csorog ki, de ha úgy érzed mégis akkor gyertya állásba fel!
2014. dec. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindig kicsorog..:)) de aranyos mindenkinek kicsorog nem attól leszel terhes,h az összes venned marad..amik gyorsak életképes spermák hamar eljutnak ahova kell es megmaradnak a melegben..azt én sem ertem miert a fogamzasgatlo ha babat akarsz..ez maradhatok terhes gondolom azt jelenti,h teherbe tudsz esni így is,h pajzsmirigy probléma van..hát én arra nem vennék mérget azt kezelni kell! De nem irtad miota probalkoztok de lehet csak meg siman nem jött ossze nem biztos,h bármi baj lenne velerek!
2014. dec. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem aranyos,hanem buta mint a ...

Gondolom azért szedett be 3 havi gyógyszert,mert azt mondják ha abbahagyja az ember,könnyebben teherbeesik.Barátnőm is abbahagyta és első alkalommal össze is jött nekik.De én meg erre rácáfolok,mert exemmel próbálkoztunk egy évig gyógyszer abbahagyástól kezdődően és nem jött össze.Jelenlegi párommal meg elsőre összejött.

Próbálkozni kell,ha nem jön össze 1-2 év alatt,akkor orvos.Nem kötelező első védekezés nélküli együttlétkor összejönnie,SŐT általában nem is jön össze.

2014. dec. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!