Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Két éves gyerkőcötök hogy...

Két éves gyerkőcötök hogy alszik el este? Van bevállt rutin? Hány órakor alszik el?

Figyelt kérdés
2015. jan. 21. 14:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Mind a két lányom 8 - fél 9 között megy aludni. (3,5 éves és 1 éves).

Mind a ketten 3-4 hónapos koruktól maguktól alszanak el.

Nincs rutin, jó éjt puszi, fej simi és csendben vannak.

2015. jan. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
2 évesen csak tejivás után bevittük, lefektettük és már aludt is. Most 2,5 éves múlt, ez kiegészült a meseolvasással.
2015. jan. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Fürdés után mese, hentergés az ágyunkon, aztán hálózsák, jó éjt puszi, elköszönés a tesótól és alvás. Mindkét gyerek fél9-9 között megy aludni.
2015. jan. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Bocsi, OFF! Milyen szerencsések vagytok, hogy magától alszanak a gyerekeitek!
2015. jan. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
2 éves lányom van.Fürdés,vacsi még egy kicsi játék apával utána viszem aludni.Nem alszik el magától.Mellé kell feküdni az ágyba,fogni a kezét és kb. 15 perc alatt alszik el így.Nem tud egyedül elaludni úgy hogy rázárom az ajtót és szia...
2015. jan. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
2 èves a lànyom. Soha nem aludt mèg el egyedül. Kb este 10-11 mire àgyba tudom nyomni, mert mostanàban vagy nem tudom elaltatni dèlutàn, vagy csak 3 utàn hajlandó elaludni, akàrmilyen koràn is kel. Ha nem alszik dèlutàn, akkor van, hogy màr 9kor alszik. Esti rutin: fèl óra vacsi kínàlgatàs, könyörgès, hogy egyen, aztàn fürdès. Ha apa haza èr mire vègzünk, akkor mèg birkóznak egy kicsit. Utàna mese olvasàs ès jó esetben 10 percen belül alvàs. Rosszabb esetben mèg forgolódik több, mint fèl óràt. Az elmúlt 2 hónapban lett ilyen rossz. Bejött a hiszti korszak, ràadàsul a szemfogai is most jönnek, sokszor be is làzasodik. Remèlem mire megszületik a tesó javulni fog a helyzet.
2015. jan. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Az én 2,5 évesem még soha nem aludt el egyedül. Ez a délutáni alváskihagyás nálunk is megvan de még így is csak 10-10.30-kor tudom este lenyomni. Akkor is csak velem és csak úgy,hogy simizi a mellkasom.

Nem tudom hol rontottam el de úgy tűnik valahol nagyon.

2015. jan. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
2és fél éves kiasfiam.fürdés, vacsi, apával játék.8és fél 9között megyünk az ágyba,együtt alszunk el.engem ez megnyugtat. Nyáron jön a kistesó akkor talán változtatunk az elalváson.
2015. jan. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Fel het vacsi.Fel nyolc furdes. Nyolckor oriasi puszi apanak,villanyt lekapcsolja,meg egy puszi.Viszem be,szeretlek kicsim,aludj jol,puszi,leteszem,ajto becsuk,alszik.
2015. jan. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Megkérdezhetem még azt h kinek mikor kel/bölcsis-e/nappal alszik-e,gondolom ez is befolyásolja.


Köszönöm!

2015. jan. 21. 22:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!