Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hos babám nem nagyon akar...

7 hos babám nem nagyon akar egyedul megulni. Olyan 2percig megtartja magát és utánna eldol. Baj hogy ilyen rovid ideig tartja csak meg magát?

Figyelt kérdés
2010. febr. 7. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha egyedül nem ül fel,akkor ne erőltesd.Ha mozog mást,akkor nincs semmi baj ezzel.Ha elég erősnek érzi magát az üléshez,akkor egyedül is ülni fog.
2010. febr. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

n kisfiam egyedül 10 hósan ült fel,és 8 hónaposan kezdett ülni mikor leültettem.Most 15 hósan indult el egyedül.

(ezt csak azért irtam le h lásd nem csak 10 hósan szaladó szuperbabák vannak)

2010. febr. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Teljesen normális ha a baba 6 hónapos kora fele kezd el forgolódni,ha ehhez számolom egyáltalán nem gond .A lányom 6 hós és ő is csak most kezd forogni. A nagyobbik már 3 hósan. Türelem minden baba más ütemben fejlődik. :)
2010. febr. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A fiam 8 hónaposan kezdett ülni, eleinte sokszor felborult. Aztán napról napra egyre ügyesebb lett. Max. 2 hét és szerintem már nem is lesz aktuális a kérdésed :) Nem vagytok elkésve semmivel :)
2010. febr. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A lányom 8 hónapos, forog-pörög, etetőszékben ülve eszik, de egyébként eldől 1-2 perc után, főleg, ha nyúl valami után.

Felülni meg még eszében sincs.

Ne erőltesd, ráértek még.

2010. febr. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!