Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől ijedhetett meg ennyire?...

Mitől ijedhetett meg ennyire? Lehet hogy nem ismert meg? Történt Veletek hasonló?

Figyelt kérdés
5 hónapos múlt a kisfiam. Amíg aludt gondoltam gyorsan befestem a hajamat, rövid, 5 perc rá felkenni a festéket. Be is kentem gyorsan, és feltettem a fejemre tudjátok azt a nejlon sapkát. Amikor végeztem pont hallottam, hogy mocorog, felébredt, így odamentem hozzá. Szegénykém amikor meglátott olyan vigasztalhatatlanul elkezdett sírni, hogy alig bírtam megnyugtatni, próbáltam mellre tenni, de azt is alig akarta elfogadni, csak sírt, sírt. Elkezdtem énekelni a kedvencét, amire mindig mosolyog, akkor egy pillanatra abbahagyta, a sírást, a könnyei mögül értetlenül nézett, aztán újra rákezdett. Végül elaludt újra szegénykém, azóta is alszik. Ennyire megijedt volna tőlem? Nem ismert meg? Vagy mi lehetett? Jártatok már így?
2015. jan. 22. 12:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igen. Ilyen piciknek kell még az állandóság, nem így szokott meg téged.
2015. jan. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismert meg, összezavarodott. Az enyém a törölköző turbánt is lerángatta mindig, és vagy háromnegyed év eltelt, mire pl. kádba behajolva fejtetőn felismerte, hogy én mosok ott hajat :D szegénykém, kis drága, biztos megijedt, hogy hol vagy és ez a nő kicsoda, és miért van mégis olyan hangja és cicije, miezazegészúristen:D
2015. jan. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Így van, megijedt. Az én babám attól is sírva fakadt mikor először látott kiengedett hajjal.
2015. jan. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem a nagylányom a napszamüveget utáltaAttól mindig sírt ha feltettem.
2015. jan. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Szegénykém. :( Akkor a hajfestés marad akkorra amikor itthon van a férjem, és nem mutatkozom többet így előtte. Pedig még büszke is voltam, hogy milyen jól beiktattam, a napba, és sitty-sutty kész vagyok.
2015. jan. 22. 12:51
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is megrémült, anno az én 8 hónaposom is üvöltve rohant az apjához amikor meglátott törölköző-turbánnal a fejemen. (azelőtt mindig este, miután elaludt mostam a hajam) Azóta már hozzászokott, bár még most 1,5 évesen is van, hogy ferde szemmel néz rám amikor kijövök a fürdőből vizes hajjal, "ázottkutya" fejjel. A kisgyerekek ilyenek :) Tényleg kell nekik az állandóság, de egy idő után megszokja majd, hogy mindenhogy Te vagy az anyukája.
2015. jan. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az enyém mindig kimered, ha törölköző-turbánban lát, viszont érdekes, mert egyszer sötétbarnából szőkére váltottam, és észre sem vette. :D
2015. jan. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Megijedt szegényke! :) Nekem míg pici volt a fiam szinte állandóan fel volt tűzve/kötve a hajam, mert mindig beleakadt. Egyszer nem este mostam hajat hanem napkozben, megszárítottam stb. Azutàn ébredt a kisfiam és meglátott hosszú hajjal...szegény meg is ijedt! Lassan másfél éves és mostmár kiröhög ha törölköző van a fejemen! :)
2015. jan. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nálunk is a törölköző turbán volt a nagy ellenség.

Egyik ismerős családban pedig apuka újított és leborotválta a szakállát. Napokba telt mire a kisfia újra odamerészkedett hozzá.

2015. jan. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az utolsó válasz miatt beugrott egy videó, amit a napokban láttam:


[link]


Szegény... :-( :-)

2015. jan. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!