Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket adhatnék tízóraira,...

Miket adhatnék tízóraira, uzsira kb 8 hósnak a tejpépen és gyümölcsös (almás) gabonán kívül?

Figyelt kérdés

a gabona olyan dm-es gabonapép, abba szokatm almár übegreszelővel reszelni. nem szereti már, régebben valahogy megette.

nincsenek ötleteim.

max sütőtök.


2015. jan. 23. 09:42
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ja és van amikor keksszel vagy babapiskótával kapja a gyümit.
2015. jan. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

köszi :)

zabot hol lehet kapni?

2015. jan. 23. 10:43
 13/19 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__etelek..


amiket ide írtam, azt 7 hónap után vezettem be és kapja azóta is.

2015. jan. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Bármelyik boltba tudsz venni zabpelyhet. Én Cerbona márkájút szoktam venni, de a spárnak van saját márkása is. Az is finom nagyon.
2015. jan. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Joghurtot, túrót nem eszik még? Gyümölcsös krémtúrót is lehetne csinálnod. Én ezeket 8 hónapos korától adtam.
2015. jan. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

még lemaradtunk, tejtermékek, fűszerek nincsenek bevezetve, mert betegség miatt csak tápszert fogadott el, jóformán most kezdtem előlről az almától a hozzátáplálást

valahogy meg ötletszegény vagyok már meg (gríz sincs itthon..de jó ötlet az is :))


köszi a linket!:)

2015. jan. 23. 17:13
 17/19 A kérdező kommentje:
mármint most kezdem újra az egész hozzátáplálást
2015. jan. 23. 17:13
 18/19 anonim ***** válasza:
rizs jól megfőzve, összenyomkodva, gríz vízbe keményre főzve és meleg tápszerrel felhígítva ezekbe mehet gyümi (alma, banán, narancslé, málnalé, tök, répa, krumpli, uborka, cékla...) én a rizst általában zöldségekkel, husival, a grízt édesen gyümölccsel, vagy gyümilével csinálom. Lehet babakekszet sütni teljes kiörlésű lisztből, tönkölybúza, rizsliszt, zab, hajdina stb. Langyos teába beletördelni a ht kekszet, azt nagyon szereti. Ennyi idősen már kaphat kis natúr joghurtot is müzlivel, tojás sárgáját. Legalábbis én ezeket már adom az én babámnak, de persze mindenki másképp csinálja.
2015. jan. 25. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

köszi az ötleteket :)


igen én is adnám a tojássárgát, stb ha nem lett volna 3 hét kihagyás, szóval 7 hónál tartunk


már csináltam neki grízt(alapként)reszelt almával csipetnyi fahéjjal egy kis kekszes tejpéppel, hát 3 kanál és befejezte..

majdnem elbőgtem magam...


de köszi az ötleteket!

2015. jan. 25. 22:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!