Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen testápolot ajánlatok 2...

Milyen testápolot ajánlatok 2 éves gyerekek számára ami érzékeny börre való?

Figyelt kérdés
2015. jan. 23. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi Sanatopicot használunk. Jó még a Babé is.
2015. jan. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárit.
2015. jan. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi Neutrogénát vettünk (piros flakonos 400ml-es testápolót), mert annyira száraz/érdes lett a bőre a kisfiamnak. Kétszer kentem be fürdés után, és finom bababőre van azóta is. Most 2 hetente egyszer elég bekenni! Rengeteg félét kipróbàltunk (johnson & johnson/testápoló, olaj, babylove, alverde, neogranormon...) egyik sem ért semmit. Más krémet tuti nem veszek többet.
2015. jan. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Babe csak az olajos folyekony szappan valt be, az nagyon jo erzekenu borre, a testapolojuk nem valt be. Sok mindent kiprobaltunk, bukkantam ra a dmben, azt hiszem alverde gyerek shea vajas kenocs, nagyon jo. Illetve koromviragos dm-es gyerekeknek valo krem is jo.

A mannaszappantol rendeltem meg regebben shea vajas kenocsot, nekem nem valt be, de erdemes kprobalni. Sajnos, mindenkinek mas es mas valik be, ki kell probalni tobb mindent.

De a Babe olajos szappant ajanlom, nagyon szuper!

2015. jan. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Shea vaj a legjobb.
2015. jan. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Emolium
2015. jan. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!