Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babámnak koszmó kezd kialakuln...

Babámnak koszmó kezd kialakulni a fején, és most vettem észre hogy véresen sebes. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy kicsi koszmója van a feje elején, ezt kezelem régóta. A napokban az egész feje teteje elkezdett fehérleni és hámlani, már azt is kezelem. Most reggel kb 1 órája kentem be olajjal, és most vettem észre, hogy van véres seb a fején vagy 4 helyen. Viszket neki? Mert lehet, hogy a kezével piszkálta, mert egy órája még nem volt ilyen. Mit tegyek? Fáj neki? Nem szeretném, hogy fájjon, vagy viszkedjen...
2008. aug. 21. 09:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Baaolajjal kezeled a koszmót? Mert ha igen akkor egy bébi hajkefével kefélgesd neki a fejét DE NE ERŐSEN,és a koszmó szépen felválik. A véres sebről meg kérd ki a védőnő tanácsát. Hívd fel de gyorsan!
2008. aug. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, olajozom, és kefélem, minden nap megmosom, olajozom és kefélem. De nem hogy jobb lenne, egyre rosszabb... :-(
2008. aug. 21. 10:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Hasonló problémával küszködtünk mi is. A sebeket magának okozta, kaparta a fejét, mert viszketett neki szerintem. 3 napja mossuk a Babé samponnal, most múlóban van. Remélem megszűnik teljesen. 1500 Ft a sampon, de szerintem megéri, elég nagy kiszerelésű. Babaolajra is költöttem ennyit.
2008. aug. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekünk a babaolaj nem vált be, csak a BABÉ koszmó elleni csecsemősampon. Az viszont nagyon hatásos volt. Szerintem is megéri rá beruházni.
2008. aug. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, délután megyünk a dokihoz, és veszek Bebé sampont is:-)

CSak attól félünk hogy "örökölte", mert az apjának is nagyon sokáig gondja volt a fejével, még most is erősen sebesen korpás...Remélem ő kinövi majd..

2008. aug. 21. 11:35
 6/7 anonim ***** válasza:
Első hozzászóló vagyok! Tényleg a babé sampon nagyon jó és az illatát én kimondottan imádtam...
2008. aug. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Megvettük, köszönöm, este már ki is próbáljuk.

a doki szerint addig nincs gond, amíg nem gyullad be...

2008. aug. 21. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!