Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért alszik el olyan soká...

Miért alszik el olyan soká Esténként 10 hónapos kislányom?

Figyelt kérdés
Már hét óra körül hót nyűgös mert álmos mégis lefürdik vacsizik berakjuk az ágyába és nem alszik csak áll és sír hiába veszem ki hogy elringassam vergődik sír a kezembe.nem rég kezdte régebben Legkésőbb tízkor aludt mostanába meg jó ha éjfélre elalszik most sem akar aludni.Már nem tudom mit tehetnénk?Valakinek esetleg valami ötlete?
2015. jan. 23. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:
szeparációs szorongás ! nálunk az segitett , hogy magunk mellett altattam el ! ugyanez volt :)
2015. jan. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyanez van. Mi próbáltuk magunk közt altatni, az sem használt. Csak az segít ha sétálok vele és közbe dúdolok. Óránként ébred fel és keservesen kiabál nekem. Elringatom megint és egy óra múlva újra ébred. Már hulla vagyok a fáradtságtól. Csak azzal biztatom magam, hogy egyszer túl leszünk rajta :D
2015. jan. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hiába tesszük közénk nem alszik.éjjel 2 óránként kel.Napközben sincs el sír,nyűglődik.most egy kicsit meg van fázva,de nem hiszem hogy azért csinálja máskor is volt már brteg és nem volt ilyen.
2015. jan. 23. 22:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Jön a foga, ha meg van fázva ki is fog jönni általában együtt jár.Korábbra hoztam én a fürdést is mert már élénkítette nem álmosította
2015. jan. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!