Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is kevesebb gyedet kapott?...

Más is kevesebb gyedet kapott? Nekem majdnem 15. 000-rel kevesebb, pedig 31-es volt a hónap.

Figyelt kérdés
2010. febr. 8. 17:25
 1/8 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

Ez volt az én kérdésem is hónap elején.

2010. febr. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51000 ft-ot kaptam...71000-re számítottam...nem tudom miért,,,tök rossz kedvem lett...és még gondolkodtam a 3. babám,miből neveljem...pffffff
2010. febr. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem,pont annyi amennyi szokott lenne,de én az adójóváírásra gondolok,szerintem nem vonták le,mert még nem kapták az erre vonatkozó papírokat.hívd fel azt ahonnan kapod,hogy nem kaphatod e meg utólag azt az adó jóváírást.
2010. febr. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

adójóváírás

minden évben kérni kell!, de visszamenőleg is kifizetik

2010. febr. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát igen, gyerek/gyerekek!!! És csodálkozik az ország, hogy egyre kevesebb gyereket vállalnak a fiatalok. Miből neveljük fel??? Ja, és persze hol? Mert lakáshoz jutni....Hm...

Lehet tényleg az adójőváírás maradt le, remélem utólag megkapom.

2010. febr. 8. 19:09
 6/8 anonim ***** válasza:
Én kb.2000-rel többet kaptam.Szerintem ez a normális.
2010. febr. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ha megkéred magkapod, nem automatikus, kérni kell!

én rögötn január eleján kértem és januári gyedet már azzal kaptam, szerncsére nekem a munkahely kifizetőhely

meg 3000 forinttal többbet is kaptam az adójóváíráson kívül

2010. febr. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is elfelejtettem kérni az adójóváírást -15000 lett mindjárt,de csak azért írom mert én betelefonáltam a MÁK-hoz,és azt mondták utólagosan NEM fizetik ki,majd a 2010-es adóbevallásnál csak...
2010. febr. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!