Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek is erőse érződik a...

Nektek is erőse érződik a pisiszag?

Figyelt kérdés
Átcserélem es nem sok idő mulva már érzem hogy pisis a pelusa. Lehet hogy a tescos pelenka szagelszívása nem jó?
2015. jan. 25. 22:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, valszeg ez a gond.
2015. jan. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekünk néha úgy megtelt, hogy ihaj, de semmi szaga nem volt. (Pampers)
2015. jan. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a pelenkával vannak gondok. Én amikor kipróbálgattam a pelusokat,akkor az olcsóbb pelusoknál találkoztam a szagokkal
2015. jan. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen valószínűleg másfajta pelus kell.

Ez egyébként érdekes, mert mi épp a Pampers pelussal jártunk így, hogy nagyon hamar pisiszaga volt. Mindenkinek más jön be.

2015. jan. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hű, ez érdekes az azonos pelenka eltérő tapasztalása!:) Pedig igen.igen kényes orrom van:):) Akkor azt tudom elképzelni, hogy ha az én drága gyerekem kakiját sem éreztem soha büdösnek, egy kis pisiszag sem bántott :D :D Így én továbbra is esküszöm a P-re. :)
2015. jan. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi kipróbáltuk anno a tescos pelust de ilyet nem tapasztaltam, a gyerekeimen csak akkor érzem a pisiszagot amikor már totál fullon van a pelus, akkor is csak közelről. (Libero)
2015. jan. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!