Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik, hogy a fogfájás mint...

Létezik, hogy a fogfájás mint olyan csak este érződik a babán? Ma 5 hós kisfiam napok óta nyüglődik este az elalvással, nappal semmi baj!

Figyelt kérdés
Nem tudom már mire gondoljak. Nem beteg, nem éhes, hisz ez etetés utána van. Nagyon nehezen alszik el este, s napok óta 1-1,5 órákat altatom. Kézben alszik, az ágyban felriad és keservesen sír. Tegnap elkapta a kezem és rágni kezdte. Addig jó volt, mikor elvettem (mert azt hittem elaludt), megint rákezdett. Lehet a foga csak este fáj? Vagy mire gondoljak?
2008. dec. 8. 12:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekünk is most jön a foga ( 5 hónapos múlt) A pénteki nap az kritikus volt mivel egész nap vagy aludt vagy sírt. Kénytelen voltam neki beadni panadolt. És tegnap már éreztem a foga hegyét. Éjszaka is többször felébredt, úgyhogy biztos, hogy attól van.
2008. dec. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia, nekem is este volt nyügi....fekvőhelyzetben jbban érzi, meg akkor már játék sincs ami elterelné figyelmét, jobban érzi fájdalmat.Dentinox, homeos chamomilla bogyó, nurofen a megoldás.
2008. dec. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!