Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy éves gyereketeknek mit...

Egy éves gyereketeknek mit adtok reggelire?

Figyelt kérdés
Már kifogytam az ötletekből. Már mindent eszik.

2015. jan. 25. 22:39
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Joghurt müzlivel, joghurt gyümölcsel, bundàskenyér, kenyér körözöttel, vajas kenyér sajtal, néha ràntotta.
2015. jan. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
szoktam csinálni kelt tésztás dolgokat pl túrósbatyu/lekváros bukta/sajtos vagy sonkás kis csavart kiflik/pogiféle, vagy szintén saját sütésű muffin, pizzás/kakaós csiga. ezekből mindig van lefagyasztva pár-pár darab, ha nincs ötletem akkor kiveszek neki reggelire/uzsira egy-két darab valamit, friss amikor kienged és megvan a változatosság...
2015. jan. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
ja azt kifelejtettem, hogy ovisom meg sulisom is van, ez tökjó akkor is, havalami miatt nincs kapacitásom reggelivel bíbelődni vagy a tízórairamitpakoljakneked-kérdést is könnyebb így elintézni.
2015. jan. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%

10 hónapos kora óta eszik szilárdat reggelire, vajas kenyér és hozzá ilyen-olyan szalámi, néha paradicsom, ritkán saját készítésű kekszes túrókrém, ha elvagyok reggel csúszva akkor jóreggelt kekszet eszik a szobában mese közben. Volt már tejfölös kenyér, vajas kalács, melegszendvics, néha kap a falatokra majonézt mert azért meg van veszve, májas... ilyesmiket kap.

Jár nálunk a FAmily Frostos, vettem nála pogácsát, azt is szoktam reggelente sütni ha úgy van, de vettem már lekváros péksütit is amit szintén frissen tudok neki sütni, mondjuk az eléggé ropogós lett és annyira nem tetszett neki.

De főzhetsz neki tejberízst ha szereti, tejbegrízt (ezeket akár vízzel is lehet lekvárral ízesítve). Zabkása, műzli tejbe vagy joghurtba áztatva.

2015. jan. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért lett lepontozva az első két válasz????
2015. jan. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket! Egy csomó jó dolgot írtatok! :) Én nem pontoztam le senkit. :(
2015. jan. 26. 21:42
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Fonott kalács vajjal, vagy épp lekvárral, ill a vajas lekváros kenyér. Joghurtba áztatott zabpehely, gyümi túróval.
2015. jan. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!