Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek, ha a kisbabám...

Mit tegyek, ha a kisbabám nagyon ragaszkodik?

Figyelt kérdés
Három hónapos a lányom, de le nem akar szállni. Szopizás után is bújik, csak akkor hallgat el, ha felveszem, és ha elmegyek a szobájából, sokszor nyöszörög, engem kér. Engem viszont ez nagyon lefáraszt, ott a pici magánshférám is, amivel olyan jó lenne foglalkozni csak minimálisan, ráadásul fáradt vagyok. Nem akarom ezek után, hogy mellettem aludjon, mert túlkapol a végén és csak még jobban ragaszkodna. Mit tehetnék? Miért ilyen?

2015. jan. 25. 23:45
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
86%
Könyörgöm... három hónapos... Ugye nem komoly ez a kérdés??!
2015. jan. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
De komoly. Nem az a baj, hogy ragaszkodik, hanem hogy TÚLSÁGOSAN.
2015. jan. 25. 23:53
 3/33 anonim ***** válasza:
82%
Remelem kamu... Miert ilyen?? Hat mert te jelented szamara az egyetlen biztos pontot!! Ennyi idosen meg sokat alszik, foglalkozz akkor a maganszferaddal. Amugy meg egy kis szakirodalmat olvashatnal ha gyereket vallalsz, mi lesz majd a szeparacios szorongasnal?
2015. jan. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Ha már kamu kérdés, legyen izgalmas! De ez fárasztó. A nap 24 órájában vele foglalkozom, villámfürdésre van időm meg villámkajálásra. Anya lettem, nem robot! Olvastam és tudom, hogy ez túlzás. De értelmes válaszokat várok.
2015. jan. 25. 23:57
 5/33 anonim ***** válasza:
84%

Jesszus... 3 hónapos...

Most komolyan mit vársz tőle?

Az anyja vagy, 9 hónapig egy test voltatok, kit akarjon ennyi idősen?

Majd vissza fogod sírni még a ragaszkodását, ne aggódj...

2015. jan. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Visszasírni ezt? Soha.
2015. jan. 26. 00:01
 7/33 anonim ***** válasza:
82%

És remélem ezt a kérdést és válaszaidat nem fogja olyan olvasni, aki évek óta hiába vár a gyerekre...

Ha már gyereket vállaltál bírd ki ezt a pár hónapot.

Az én fiam 6 hónapos, villámfürdés, villámevés, mégse jutott soha eszembe, hogy "anya vagyok, nem robot", mivel egy magatehetetlen csecsemőröl beszélünk, aki jó hogy az anyját akarja...

2015. jan. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
82%
Hat ennel ertelmesebbet nem tudom mit akarsz. A te babad ilyen, ez van. Ha ilyen marad akkor mi lesz? Fogadd el olyannak amilyen. Nem minden gyerek a nagy konyv szerint mukodik.
2015. jan. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
82%
Anyám borogass... remélem tényleg csak provokálni akarod a fórumot olvasókat... :/
2015. jan. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

Számítottam egy ilyen válaszra! :D panaszkodhatok azért, mert másnak nem jön össze. Az nem az én gondom, ugyebár.

Remélem, hamarosan kompenzálódni fog.. mert ez kész agyrém.

2015. jan. 26. 00:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!