Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 ho-s kisbabam nem eszi meg...

6 ho-s kisbabam nem eszi meg a tejport csak almaba. Keves a tejem de o csak a cicihez ragaszkodik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
mostmar adok neki ilyen olyan etelt de azert meg minden nap bar 3-szor jo lenne a tejcsi. almaba se orokke fogadja el. valaki volt mar ilyen hejzetben.? mi a teendo?
2012. okt. 21. 14:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Tejport?almába?Ilyenről én még soha nem hallottam :(

Miért nem tápszert adsz neki?

2012. okt. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
helyzetben j-vel?? :OO
2012. okt. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
az a helYzet hogy a tejpor ugyanaz mint a tapszer. csak mi igy mondjuk. nem helyes de igy mondjuk. veletlen volt az a j-vel iras. :)
2012. okt. 21. 14:57
 4/17 A kérdező kommentje:
amugy en segitseget kerek azoktol az anyukaktol akik voltak ilyen helyzetben, es ugy gondolom hogy nem a helyesirassal kellene torodni....(nem rosszindulatbol).
2012. okt. 21. 15:05
 5/17 anonim ***** válasza:

pedig még jó volna neki!tudom hogy nehéz.az én lányomnak már 4 hónaposan nem kellett a tápszer.

ha nagyon nem kell neki próbáld meg hogy raksz egy picit cukrot hogy édesebb legyen vagy kakaóport.legalább egyszer egy nap igyon.aztán meg lassan úgy is bevezetheted a tejtermékeket neki és azokból is sok értékes dolgot kap majd.

2012. okt. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
hat igen nagyon nehez, nem gondoltam volna h. ilyen nehez lesz a taplalkozas.minden nap torom a fejem azon hogy mit adjak neki mivel hogy nem fogadja el egyik fajta tapszert sem. a cukorral probalkoztam mar de nem jott be neki. de a kakaoport meg nem probaltam. koszonom hasznos valaszod :)
2012. okt. 21. 18:30
 7/17 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.

és a tejpépeket próbáltad már?azokból nagyon sokféle ízesítésű van.azok is majdnem olyanok mint a tápszer,legalább ha egyszer enne 1 nap.én ezt minden nap adtam a lányomnak.

2012. okt. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
igen probaltam, megeszi 1-szer egy nap, de nem olyan nagy szeretettel. es ugysem potolja a tapszert,tudom h. tobb mint semmi, csak azert o mar nagy es nem lehet egesz nap tejpeppel meg gyumivel.
2012. okt. 21. 19:25
 9/17 anonim ***** válasza:
de a glutént bevezetted már nála?mert azt már lehet és azért az is jó 1 nap egyszer.
2012. okt. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
azt meg nem, kicsit varni akartam vele, de jo hogy mondod. koszi a segitseget:)
2012. okt. 21. 19:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!