Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ekcéma lenne? Kép lent.

Ekcéma lenne? Kép lent.

Figyelt kérdés
[link]
2015. jan. 26. 11:31
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
nem vakarja, nem is nedvezik.
2015. jan. 26. 11:43
 2/13 anonim ***** válasza:
az én fiamnak is volt hasonló párhós korában. Nekem azt mondta rá a védőnő hogy gombás fertőzés. Nem hittem neki. Annyi a különbség hogy a fiamnak egy idő után elkezdett száradni és utána el is mult+ a babaolaj szerintem. Mosóport váltottam és elkezdtem babaolajjal kenni neki és elmulott. Az óta sem jött elő.
2015. jan. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ha végig simító rajta a kezem akkor érzem hogy olyan mintha ki lenne neki szàradva.
2015. jan. 26. 12:31
 4/13 anonim ***** válasza:

Nekem erre bőrgyógyász azt mondta, hogy ilyen bőrtípus. Hidratáló krém, hipoallergén kozmetikumok, mosószer

Gasztrós szerint tejfehérje allergia.

A bőrgyógyásznak lett "igaza". És télen, a fűtési szezonban rosszabb. Most egy éves múlt, de meg se közelíti a tavalyi mélypontot.

Egyebkent a tejfehérje mentes diéta nem hozott változást.

2015. jan. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
8honapos egyébként. Már eszik joghurtot. Attól lehet?
2015. jan. 26. 12:38
 6/13 anonim ***** válasza:
Bocsánat, hogy off, fogalmam sincs mi a piros pötty, de annyira ééééédes, hogy muszáj volt megdícsérnem. Mekkora szemek! :DD Nagyon aranyos :)))))))))
2015. jan. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :)
2015. jan. 26. 13:07
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ez ekcéma, múlt héten is írtam az egyik kérdésedhez, barátnőm kislányának ugyan ilyen volt a homloka. Szerintem már eleget találgattak itt neked gyakorin, vidd el orvoshoz.

Minden jót.

2015. jan. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szia! Az èn kisfiamnak is van ilyenjea 2 fūle előtt. Tehàt mind a kèt oldalt az arcàn. Csak egy folt, ès nemtudjuk mi az. Ìrt a hàzi orvosunk rà szteroidos kenőcsöt. Azt mondta ha nem mùlik el akkor gomba mert a kenőcs tàplàlja ès csúnyàbb lesz. Ha elmùlik akkor vmilyen allergia lehet. El mùlt neki, de csak idő kèrdèse. Van h 1 hétig nem jön elő, van h 2 nap. Alkergia tesztet nem tudunk csinàltatni mert mèg kicsi hozzà. (11.hós) ez kb 2 hónapos kora óta előjön neki. Szòval szerintem nem a joghurt miatt jött ki a fiadon. Ha odanő vidd el allergia vizsgàlatra
2015. jan. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Berente neki sudokremmel és már sokat javult neki.
2015. jan. 26. 14:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!