Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sürgősen szükségünk lenne a...

Sürgősen szükségünk lenne a baba TAJ-kártyájára beutaló miatt. Bemehetünk személyesen az oep-hez kikérni, vagy muszáj megvárnunk, amíg postán küldik ki?

Figyelt kérdés
2010. febr. 8. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:
nem muszáj, mi is ill a párom bement és meglett aznap.
2010. febr. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

előző

de addig, amíg nincs meg a bab taj kártyája, a te taj számodat kell mindenhova írnod, ahol a babáét kérik, csak az első karakter helyére 8-ast kell írni

2010. febr. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én betelefonáltam és megadták a számot.Elég későn kaptuk meg és a mi dokink sem irt addig beutalót.(azota már másink dokink van és az irt)
2010. febr. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Anyuka, a gyerek azonnal kapott egy számot, nem kell várni.

Azt hiszem ideiglenes, de lehet már azt kapta ami TAJ-on lesz.

Ezt azért tudom ,mert azonnal kellett receptet kiváltani és az már az ő nevére szólt. Akkor 2 napos volt!

2010. febr. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

első

mia amig nem mentünk be, az eslő receptekre az én számomat írtam 8-assal az elején

másfél hetsen kapott TAJ kártyát

2010. febr. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is az én (anyuka) taj számával adtak beutalót és írtak receptet. Nem csináltak belőle gondot. Esetleg Te is kérdezd meg telefonon, hátha nálatok is elfogadják a Te tajszámodat is. Amikor a kórházból hazajöttetek, akkor a dokid hogy írta fel receptre a kenceficéket?
2010. febr. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!