Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normáis hogy 4 hós lányomhoz...

Normáis hogy 4 hós lányomhoz fél 12-től reggel 7 ig 8x keltem fel? Szerintem nem. Rosszul vagyok már délelöttönként a fáradtságtól.

Figyelt kérdés
2010. febr. 8. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Ennyire rosszul alszik?Valami zavarhatja.Mi lehet szerinted?
2010. febr. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de az én kislányom még 1 évesen is legalább 4x ébredt..volt, hogy többször is.. Pár korty szopi után aludt tovább békésen, én meg igyekeztem rövid idő alatt sokat aludni :)
2010. febr. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Keveset eszik napközben? Hányszor mennyit? Valami nagyon nem okés. Próbáltad áttenni az ágyát másik falra? Nem fázik? Este még egy takarót tegyél rá, vagy hálózsákba tedd. Sokszor fáznak ès azért kelnek fel, pedig nem is gondolnánk.
2010. febr. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy fázik, de melege sem lehet. Iszik vagy 10-20 ml-t teát vagy eszik tápszert abból is annyit egy egy kelés alkalmával. és alszik tovább utána. Enni? Hajnalban éjféltől megiszik 180 ml tápit, aztán de eszik tápit, 180ml-t, dél után valamennyivel megint tápit, de inkább valami tejpépt vagy főzeléket, du tápi vagy desszert vagy pép, és este lefekvés előtt 180 ml. Iszik napi 1 kis cumisüvegnyi teát az olyan 2 dl. Mi a baja? Hőmérséklet ugyan annyi mindig. 6 hetes koráig kelt, még pici volt, 6 héttől 3 hóig aludt éjjel, most 3 hótól kel. de miért????? Éa akkor reggel kelek a nagy lányomat viszem oviba, haza jövök, reggeli, rend főzés, tenni való, du séta, oviba menn... pihenni nem tudok.
2010. febr. 8. 20:34
 5/7 anonim ***** válasza:

Sajnos vannak rosszul alvó babák. Lányom is ilyen :( 9 hós, vannak éjszakák, amikor hajnali 4-ig 2x kel, azután már gyakrabban, de vannak olyan esték, mikor 40 percenként megriad. Nem éhes, nem szomjas, csak felriad, a közelséget keresi, biztonság kell neki. Ezeken az estéken egy idő után közénk veszem, mert mindannyiunknak jobb. Ő az elejétől kezdve rossz alvó volt. Nem tudom, a te lányod, hogy van ezzel.

Kérdeztem a doktornőt, azt mondta, vannak ilyen gyerekek, a közelség kell nekik, mert akkor érzik magukat biztonságban. Ráadásul lányom nagyon aktív, gyorsan fejlődik, még mindig szopizik, ezek még rásegítenek arra, hogy gyakrabban keljünk esténként. Esetleg kipróbálhatsz vmilyen homeopátiás szert. Nekem is ezt ajánlották. Nem próbáltam, bár vannak, akiknél belvállt.

De lehet, hogy a foga zavarja, vagy vmi más. Rá kéne jönni a gyakori ébredések okára, hogy segíteni tudj. Napközben pedig pihenj! Ha alszik babád, pihenj! Nincs annál fontosabb, hogy friss legyél. A háztartás ráér.

2010. febr. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyik éjjel ha többedjére kel vedd magad mellé , én kiváncsi lennék, ugy aludna -e. Ha igen, akkor téged keres és nagyon nem tudsz mit csinálni:( legalább alszol és nem mászkálsz.
2010. febr. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
kisfiam csinálja ezt. Először azt hittük a 4 hós oltástól, de nem múlt el az ébredés. Aztán kénytelen voltam magunk közé venni, mert túl strapás volt állandóan szaladgálni. Így is ébred. Van, h elég a cumi, van, h elég a víz, de van, h csak a cici. Mindjárt 5 hónapos és ma jött ki az 1. foga. Szerintem ez volt az oka.
2010. febr. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!