Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek kövér a babám?

Szerintetek kövér a babám?

Figyelt kérdés

[link]

5 hónapos a lelkem, és az orvos azt mondta, le kéne adni picit. De szerintem jól van így.. véleményetek?



2015. jan. 27. 22:04
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

És a lányod mit szól, hogy terjeszed az insta profilját vadidegeneknek?

Amúgy nem kövér baba, ha ennél sokkal kövérebb lenne, az sem lenne baj, ebben a korban. Az enyém úgy nézett ki pár hónaposon mint egy kis Michlen baba, aztán teljesen normális súlya lett később.

2015. jan. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
Nagyon cukorka! Nem kover. Ne hallgass senkire!
2015. jan. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Az Instagram profil mindenki számára elérhető volt eddig is, ha jól tudom, 60 millió ember van regisztrálva.. a kép volt a lényeg.
2015. jan. 27. 22:32
 14/21 anonim ***** válasza:
dehogyis egyáltalán nem az :-)
2015. jan. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Jaj, de aranyos! Dehogy kövér. (Az én lányom is ducika volt 5-6 hónapos korában, de sem előtte, sem utána.) Lökött az orvosod, ez még nagyon-nagyon messze van az elhízástól!
2015. jan. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Nagyon aranyos baba,de hogy kövér, azt így felöltöztetve nem lehet megállapítani. MEg nem írtad, hogy mennyi a súlya, mennyivel született. Első ránézésre egyébként így ruhásban nem mondanám husinak.

Az arca elég kis kerek, lehet ezért mondják rá sokan, hogy kövér. Az én fiam is pont ilyen volt, csak "arcra hízott" sosem volt egy hurka sem a combján sem, 3800grammal született, 5hónaposan 6800gramm volt, hozzá 70cm, az arcocskája ilyen kis kerek volt, mint a te babádnak, és mindenki modta rá, hogy milyen jó husi és milyen jó súlyban van. Sosem értettem én sem. A mai napig vékony gyerek, pedig már 7éves.

2015. jan. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
hány kg és hány cm? erre már többen rákérdeztünk és nem válaszoltál.
2015. jan. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Mindenképpen válts orvost,nagyon édes babuci egyáltalán nem kövér,mutatok kövér képet:


[link]

2015. jan. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Jajj de szép! :) Egyáltalán nem duci, az orvosok állandóan túloznak... Engem is mindig azzal szekáltak hogy a kisfiam TÚLSÚLYOS... egy pici baba, na nemár...

Tény, hogy soha nem volt vékony, de nagyon magas kisgyerek és hozzá jó husis is de nem dagadt...

Kislányom pont ilyen husiban van most 3 hósan mint a te kislányod.

2015. jan. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Na, ezek jó löketet adnak, köszi szépen mindenkinek! :D :)
2015. jan. 28. 21:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!