Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek túl kövér a...

Szerintetek túl kövér a kisbabám? Anyósom szerint túl kövér, viszont én egyáltalán nem látom annak.

Figyelt kérdés
[link]
2014. máj. 7. 17:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem egyáltalán nem. Az én kislányomra is megjegyzik néha, ha felöltözve látják, mert hasonló helyes kis kerek pofija van, ettől tűnik annak. Egyébként másfél éves, 78 cm, és nincs egészen 10 kiló. Kisfiad szerintem egy helyes, édes, jól táplált, éppen jó kisbaba. :)
2014. máj. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
73%
Jaj,milyen édes :) Szerintem nem kövér. Milyen idős és hány kg?
2014. máj. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
73%
Előző vagyok, még csak hurkái sincsenek a csuklójánál, és a bokájánál :)
2014. máj. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
most 8 hónapos és 8 kg. :)
2014. máj. 7. 18:04
 5/21 anonim ***** válasza:
48%
Biztos nem az, de ebből a képből nem lehet megállapítani. Nem látszik sem a combja, sem a törzse, sőt még a vádliját is pont takarja a tenyerével.
2014. máj. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
73%
Jajj de cuki :) kis édes :) dehogy kövér!!! 😊
2014. máj. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
73%

Dehogy kövér! Jó, nem is sovány, de kövérnek abszolút nem mondanám. Szerintem pont jó súlyban van.

Amúgy meg az a mérvadó, amit a gyerekorvos mond, nem amit anyósod.:)

Amúgy cuki baba.:)

2014. máj. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem pont jó húsban van, nem kövér, nem sovány, nem értem mi baja anyósodnak, az arca pufika mint egy babának normálisan, de ettől még nem kövér.
2014. máj. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
73%
Végképp nem kövér. Az én lányom is ilyen volt ilyen idős korában kis formás, megvan mindene. Az én anyósom is mindig ezzel jött h ne etessem mert kövér. :/ Már az agyamra ment a hülyeségével. De úgy látszik az anyósok már nem tudnak mibe belekötni. Na félj semmit ha meg nem így nézne ki akkor meg az lenne a baja h túl vékony. Ne foglalkozz vele gyönyörű, tökéletes babád van. :)
2014. máj. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
81%
Dehogy kövér. Nem látott még anyósod kövér kisbabát. Tudom sok ember szerint nincs kövér kisbaba, de szerintem egy alig 4 hónapos kislány, aki például 11 kg, nincs nyaka, alig tudja behajlítani kezét, lábát, igenis kövér (ismerősöm kislánya). 8 hónaposan viszont 8 kg egyáltalán nem sok.
2014. máj. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!