Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi cukrot ehet egy 8 hós...

Mennyi cukrot ehet egy 8 hós baba naponta maximum?

Figyelt kérdés
A gyerekorvos javasolta, hogy rakjak egy kis nádcukrot a kajába, hogy egye meg a babám, de azt nem mondta max mennyit. Egy mokkáskanál (4-5g) az sok neki egy ebédbe? Inni csak vizet iszik.
2015. jan. 28. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miert javasta a cukrot? Szorulasos? Amig nem egeszseges ilyen korban meg a cukor.
2015. jan. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Vettél már baby ételt, az üvegeset?

Kostold meg az milyen, s akkor meglàtod mennyire édes az amit te főzték, s mennyie édes a bolti.

Kapott már tejpépet, nap is full cukor


Lehet nem cukrozni kellene, hanem fűszerezni.

Pl. Vegeta, majoranna, bazsalikom, oregánó, tárkony, lestyán, kapor, zeller, petrezselyem levél/zöldje

2015. jan. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
az a gond, hogy eddig anyatejes volt és ha túl édes az anyatej állítólag pár hónapig csak édesen fogad el mindent sajnos és így kell lassan átvezetni a sósra. hiába fűszerek, a mi kajánkat se eszi, mert nem édes.
2015. jan. 28. 14:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Én 1 kávéskanál cukrot raknék kb 2-2.5deci főzelékbe, de először próbáld ki hogy fél kávéskanál cukrot raksz.
2015. jan. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Elso vagyok

Az enyem is csak anyatejes volt, de nem volt ilyen gondunk. Kezd edesebb gyumolcsokkel, de szerintem ne adj cukrot, most meg absz nincs ra szuksege.

2015. jan. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A ti kajatokat pedig meg boven nem kene ennie.
2015. jan. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!