Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Maximum hány rennie-t vesztek...

Maximum hány rennie-t vesztek be egy nap? Rengeteg a savam, iszonyat fáj a gyomrom, mar a nyelőcsövem. Eddig ritkán kaptam be egyet, de most már naponta többször is kellene.35 hetes vagyok

Figyelt kérdés
2010. febr. 21. 16:41
 1/8 anonim ***** válasza:
én volt hogy egy nap 6-ot vettem be.
2010. febr. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

En a legdurvabb napokon beszedtem 4-6 szemet, de a patikus azt mondta (es ez is van a dobozon), hogy napi 16 a maximum, meg terhesen is. Szoval nyugodtan szedd!


39 hetes km

2010. febr. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is 6-ot szoktam bevenni a durvább napokon.Most, a 37.héten kezd elmúlni, már 3 napja nem égett a gyomrom, holott a 20.hét óta minden nap...
2010. febr. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is kb. 6-t szedek azokon a napokon, amikor a legdurvább, de van amikor csak 1-2-t.A cukormentesből csak napi 11-t lehet bevenni, míg a sima rennieből 16-t.
2010. febr. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi csajok a válaszokat, hát akkor én még vehetek be, eddig ma 2-t ettem. De annyira görcsöl ma a gyomrom, hogy ez már rémálom... Ennyire rossz a helyzet még soha nem volt. Nem tudok még enni se, mert minden amire gondolok rosszul esik. Lefekvés előtt majd még szopogatok el belőle, remélem, hogy reggelre csak rossz emlék lesz ez a nap.
2010. febr. 21. 18:59
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia,én volt,hoyg 10 db-t is bevettem,mert én is iszonyúan szenvedtem a savtól!

Aztán ajánlották a Salvus vizet,nem túl jóízű,de hidegen meg lehet inni!Főleg este ittam,de reggel is!Napközben meg Rennie,de már csak 3-4 szem!

Így jó volt!Éjjel tudtam aludni!

Próbáld ki!

Kitartás!

Sajna nekem még most is sokszor ég a nyelőcsövem,pedig már 10 hónapja szültem!

A doki szerint valakit ez elkísér élete végéig,olyan,mint az aranyér!

Szerencsére nem olyan durva,és csak néha és este jön elő!

Salvus+Rennie kombináció hat!


Boldog babavárást,könnyű szülést!

Szia

2010. febr. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem sokszor egy bogre tej tobbet segit, mint a rennie. Probald ki!
2010. febr. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én már bevettem a 12-14-et is. Nekem sem a tej, sem a szódabikarbóna, sem semmi más nem segített.
2010. febr. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!