Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sütőtököt, hogy a legegyszerűb...

Sütőtököt, hogy a legegyszerűbb elsőre elkészíteni?

Figyelt kérdés
2010. febr. 9. 07:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Megpucolod, szétvágod, berakod a sütőbe, és megsütöd. Aztán ha nem eléggé "sült szét", amennyire csak lehet turmixolod. (Megmondom őszintén én nem pepecseltem, vettem üvegeset.)
2010. febr. 9. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én mindíg sütöm,mert mi is szeretjük a párommal,és a lányunknak is jut belőle. Az üvegest nem szereti,teljesen más az íze. Feldarabolom,általában vékony cikkekre,kiszedem a magokat kanállal,majd beteszem a sütőbe. Van amelyiknek elég 1óra,van amelyiknek 1,5óra sütés kell. Ha kész,leszedem a héjáról és turmixolom.
2010. febr. 9. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is megsütöm,de nem turmxolom.Kiskanállal adom neki,a sülttök elég puha,igy is megtudja enni.
2010. febr. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt is csinálhatod, ha csak kis adagot akarsz, hogy egy szeletet felkockázol, felrakod főni annyi vízben, hogy kb félig lepje el, miután megpuhult, a főzőlével együtt turmixolod. Elsőre az én fiam nem ette meg a nagyon "szilárd állagú" kaját, kis vízzel kellett turmixolnom.
2010. febr. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!