Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos babát betakarni?

7 hónapos babát betakarni?

Figyelt kérdés
7 hónapos kislányomat hálózsákban altatom, de szeretnem betakarni kis paplannal. Viszont (lehet, hogy butasag) rettegek, hogy magara huzza ejszaka es nem kap levegot. Azt tudni kell, hogy a felelmem alapja, hogy a franya legzesfigyelo gyakran bejelez. Voltunk vizsgalatokon, egeszseges nagy (9 kilo) baba. A kerdes az, hogy betakarhatom anelkul, hogy feljek?

2015. jan. 28. 23:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem mindegy mi van a hálózsák alatt. Ha rendesen fel van öltöztetve, akkor semmi szükség plusz takaróra, a hálózsák a takaró, az nem "csak ruha". Ha nincs rajta csak mondjuk egy body, akkor takard, de őszintén, ennek mi értelme van?
2015. jan. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Őszintén? Csak szeretném, ha komfortosan érezné magát a kiságyában amiben nincs semmi csak ő. Illetve, hogy ne fázzon. 38. hétre született 4050 gr, 58 cm. Viszont az első héten 3 nap alatt 13szor riasztott a figyelő, így "befeküdtünk" a Heim Pálba pár napra. Valóban kimaradnak légzései, de nincs gond, életkori sajátosság...

Adtam rá egy bodit, arra egy rugit, s a hálózsák, egyszer sem ébredt fel. Köszi csajok!

2015. jan. 29. 09:34
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem neked szántam a mi értelme van kérdést, hanem arra, hogy a hálózsákot, ami egy takaró igazából, ruhának kezeli valaki és gyakorlatilag mint egy rugdalózót használja.
2015. jan. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Igazad van, az takaró babáknak, akik kitakaróznak. Ruhának csak akkor lehetne mondani, ha a gyerek ébren is csak fekszik :)
2015. jan. 29. 14:43
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Kisfiam 6 hónapos, születése óta betakarom éjszaka, mert a hálózsákot nem tűri meg magán.

Egy szobában alszunk, én eléggé éber alvó vagyok, szóval már arra is felébredek, ha átfordítja a fejét egyik irányból a másikba.

Most már éjszaka is sokat fészkelődik, mindig lerúgja magáról és maga alá gyűri a takarót; szóval nekünk 3 is be van készítve estére. :-) Légzésfigyelőnk nekünk is van.

Szerintem nyugodtan betakarhatod, ilyenkor már ügyesen leveszik az arcukról. És légzésfigyelőd is van. :-)

2015. jan. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod! Kiprobalom, ugy erzem, baj nem lehet, ma imum melege lesz :)
2015. jan. 29. 23:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!