Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek az tényleg gond...

Szerintetek az tényleg gond ha 7 hónaposan feláll a babám?

Figyelt kérdés
holnap tölti be a 7 hónapot és már mászik, felül és egy hete mindenben amit elér feláll. Az ismerőseim azt mondták hogy nem létezik hogy ennyi idősen ezt csinálja, biztos erőltetem neki, pedig semmit nem erőltetünk, csak hadjuk hogy azt csinálja amit szeretne.Szerintetek is korai ez még?
2010. febr. 9. 10:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Az én lányom jövő héten tölti be a 7 hónapot. Karácsonykor már ült a fa alatt. Aztán rá 2 hétre négykézlábra állt, 1 hét múlva megindult mászni. Rá néhány napra magától felült. 6 hónapos és 1 hetes volt, mikor felállt a gyerekágyban. Mostmár bárhol feláll, ahol picit meg tud kapaszkodni. Mi sem erőltettünk semmit, csak hagyjuk kibontakozni. Hiába ültetem le, úgyis feláll. Ha magától csinálja szerintem nem lehet gond. Ha nem lenne elég erős hozzá, nem csinálná!

Gratulálok a babádnak, nagyon ügyes! :)

2010. febr. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Korai a szokásoshoz képest, ennyi. De semmiképpen nem túl korai, legjobb barátnőmnek 6 hónaposan állt fel a kisfia, azóta 7 éves, nagyon mozgékony, nagyon eleven, de teljesen egészséges kisfiú. Nem lehet ilyet mondani hogy valami túl korai, ne hagyd hogy mások rád ijesszenek, mindenki okoskodik. Ha nem erőltettétek - már pedig nem - akkor egyszerűen ennyire érett. Nem állna fel, ha nem lenne elég erős hozzá a gerince, mindene. Nekem pld. előbb állt a kisfiam és csak utána ült. Már járt, és utána kezdett el mászva is játszani. Most 21 hós, teljesen egészséges, ügyes, érett kisfiú.
2010. febr. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A kisláynom 6 hónapos és 1 napos volt, amikor először felállt egyedül és ugyanakkor kezdett el mászni is. 1O és fél hónapos kora óta egyedül jár, szépen.
2010. febr. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Az én lányom is pont 7 hósan állt fel, ő még ráadásul koraszülött is volt 33hét.

A tanácsadóban nem hitték el, azt sem hogy korábban született meg azt sem hogy felállt. Most 11 hónapos és 2 hete elindult.

Nagyon ügyes a babád:)

2010. febr. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szia,szerintem nem gond,hogy ilyen hamar felállt,az a lényeg,hogy ezt ő magától egyedül csinálja,és tényleg nem erőlteted vele.Nekem 3 gyerekem van,a pici ma 8 hetes fiúcska,múlthét csütörtök óta hasról hátra fordul.Senki nem akarja elhinni,amig nem látta,hogy már megfordul.Ü
2010. febr. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ez lemaradt,ügyesek a gyerköceink.
2010. febr. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Gratulálok a babáitokhoz, nagyon ügyesek!
2010. febr. 9. 11:11
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha magától csinálja akkor semmi baj :)Nagyon ügyes kislány:) nyilván ha nem lenne jó neki vagy nem lenne rá érett, nem csinálná:)

bevallom én is korábban hitetlenkedve olvastam az ilyesmit, de azóta megszületett a második babám, aki mindent jóval előbb csinál mint a bátyja kicsinek.3 hós és megfordul hátáról a hasára, illetve félig ülő helyzetben is folyton húzza fel magát, fel akar ülni, szóval tuti hamarabb fog felülni is mint a tesó.

hát van ilyen, különbözőek a gyerekek.

2010. febr. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
az utolsó vagyok, jaj bocsi most nézem h nem is irtad h fiúcska vagy kislány:))én meg egyből lánynak gondoltam:)
2010. febr. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen kislány, jól gondoltad.
2010. febr. 9. 11:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!